Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 159 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Danışmanlık 2024

159 Yüksek Lisans programlar içinde Danışmanlık 2024

genel bakış

Geniş bir yelpazede çalışmalarında İleri derece daha özelleşmiş son on yılda büyüyen oylandı. Usta 'ın dereceleri öğrencilerin herhangi bir profesyonel için birçok fırsat sağlayan yöntem ve uygulamaları derinlemesine eğitim kazanmak için izin verir.

Danışmanlık alanında yüksek lisans nedir? Danışmanlık A Master girişimcilik çalışmaları alanında önemli çalışmayı tamamladık ve çeşitli şekillerde danışman olarak müşterileri ile meşgul profesyonelce hazırlanmış olduğunu belirtir bir lisansüstü düzeyde açısıdır. Programlar da aynı zamanda daha genel iş geçmişleri olan öğrenciler için erişilebilir rağmen, sık sık bir girişimci çalışmalar lisans derecesi ile başlayan uzmanlaşma bir uzantısı olarak tasarlanmıştır.

master danışmanlık peşinde faydaları kendi işinizi büyüyen ya da başkasının yönetiminde olup olmadığını kullanmak için size taktikleri daha geniş bir yelpazede vererek, kendinizi ve müşterilerinize faydaları genişletilmiş araç bulunmaktadır. derecesi de bilginin hemen pratik kazanmış hale hızlı ve değişen koşullar altında çeşitli iyi analiz kararlar için gerekli deneyimi sağlar.

Maliyetler programdan programa biraz değişir ama onlar çeşitli iş-ilgili alanlarda diğer derece rekabetçi. Çeşitli programlar için öğrenim maliyetlerinin bir tahmin almak için en iyi yolu derecesi sunan kurum başvurmaktır.

Danışmanlık Kariyer uygulamalar ve yolları geniş bir yelpazede genelinde değişebilir. Birçok danışmanları, müşterilerine çeşitli problem çözücüler olarak çalışmak onların kaynaklarını birleştirmek için izin firmaların kurulması yoluyla mesleki ilişkileri ve ağları yönetmek.Bireysel kariyer yörüngeleri tek tek öğrenciler takip olduğunu danışmanlık türüne göre çok değişir, fakat stratejik büyüme ve personel yönetimi hem ortak seçeneklerdir.

Bu gelişmekte olan alan en iyi online okulların küçük ama özel bir çekirdek grup tarafından temsil edilmektedir. Birçok kökenden çeşitli özel öğrencilerle birlikte çalışarak mesleği bina odaklanarak, uluslararası istihdam ediyorlar. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Sosyal Hizmet
  • Danışmanlık
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (159)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı