Keystone logo

38 Yüksek Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Denetleme 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Ekonomi Çalışmaları
 • Denetleme
Çalışma alanları
 • Ekonomi Çalışmaları (38)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Denetleme

  Denetim Muhasebe disiplin bir kuruluş, proje, ürün veya kuruluşun değerlendirilmesi ile ilgili (aynı zamanda kalite yönetimi, enerji ve su yönetimi, korunması ve proje yönetimi alanlarında uygulamaları ile) temel bir alandır. Denetim programları Master mezun temel bilgi ve kamu veya özel sektörde hesapları, sistem ya da bireyler analiz çalışması becerileri temel olacaktır. Titiz değerlendirme ve açık iletişim önemli bir rol oynar teorik ve pratik know-how Denetim programları Master telkin, mevcut küreselleşen ekonomide bugün özellikle önemlidir.

  Denetim programlarında yüksek lisans, Almanya, İzlanda, Lüksemburg, Fas, İspanya ve İsveç Fransa'da üniversite ve iş okulları mevcuttur.Öğrenci temel malzeme ve etkin denetim tekniklerinin yürütmek için yeteneğini 'ın anlayış gösteren bir tez projesi olarak bir iki yıl genellikle son ve genellikle sonuçlanan Programları. Programlar İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca veya diğer dünya dilleri sunulabilir, bu nedenle eğitim dili yeterlilik esastır. Üniversiteler ve kurumlar da Denetim programları Master Başvuranlar ayrıca bir lisans veya ilgili bir alanda (örneğin İş gibi, Finans, Muhasebe, Yönetim veya diğer) olması gerekebilir eşdeğer derecede, olması gerekir.

  Eğer Denetim alanında yüksek lisans kazanmak ve ödüllendirici bir kariyer doğru bir sonraki adım nasıl hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, sadece aşağı kaydırın ve bugün, daha fazla bilgi için tıklayın!