Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Yaşam Bilimleri
 • Biyoteknoloji
 • Duyu Bilimi
Çalışma alanları
 • Yaşam Bilimleri (2)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

2 Yüksek Lisans programlar içinde Duyu Bilimi 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Popular locations

  Yüksek Lisans programlar içinde Duyu Bilimi

  Eğer araştırma seviyorum ve gıda seviyorum, o Duyu Bilimleri Master sizin için doğru olabilir. İnsanların duyular yoluyla yemek deneyimi nasıl bir anlayışa, ancak eğitimini tamamladıktan sonra sizin için çok farklı kariyer ve eğitim kapılar can hızla açabilirsiniz Sadece bu değil.

  Duyusal Bilim Master nedir? Bu gıda ile etkileşime girdiğinde insanların duyularını kullanmak nasıl odaklanan bir çalışma programıdır. Çalışmalar koku, tat ve dokunma odaklanma eğilimindedir. Dersler duyusal teknikleri ve değerlendirme, psikofizik ve tüketici çalışmaları gibi konularda bir dizi, kapsayabilir. Gerekli düzenli derslere ek olarak, öğrenciler genellikle mezun olmadan önce çok kendi araştırma projesini tamamlamaları beklenmektedir. Bazı durumlarda, araştırma proje çalışması çoğunluğunu kaplıyor. Programlar genellikle bir yıl sürer.

  duyusal bilim okuyan avantajları çoktur.Öğrenciler tüketicilere daha iyi pazar ürünleri şekilde insanların yemek deneyimi nasıl daha iyi bir anlayış kazanır. Tüm dünyada birçok gıda ve araştırma şirketleri bu alanda mezunları ilgilenen beri de, uluslararası birçok kariyer kapılarını açıyor.

  Duyusal Bilim Master maliyeti öğrencileri çalışma ve olsun ya da olmasın bir veya iki yıllık programa kayıt tercih nereye ölçüde bağlıdır. Barınma, yiyecek ve ulaşım gibi diğer faktörler, kampüste eğitim ise düşünülmelidir. Tüm masrafları anlamak için iyi programınızı Araştırma.

  Eğer duyusal bilim çalışma tercih birçok benzersiz kariyer fırsatları vardır. Programın mezunları araştırma gıda geliştirme, pazarlama ve duyusal teknoloji odaklı çalışmak mümkün olabilir. Gıda şirketleri ve hatta hükümet araştırma tesisleri Duyu Bilimleri Master öğrencileri işe olabilir. Bu tamamladıktan da doktora programında ileri eğitim sürdürmeye öğrencilerin yol açabilir.

  Öğrenciler genellikle kampüs veya uzaktan öğrenme ya çalışma için online başvuru yapabilirsiniz. Büyük olasılıkla uygulama için önceki okuldan bir transkript gerekir. Bir görüşme de gerekli olabilir. Daha fazla bilgi için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.