Keystone logo

21 Yüksek Lisans programlar içinde Eğitim Politikası 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Hukuk Çalışmaları
  • Politika
  • Eğitim Politikası
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (21)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Eğitim Politikası

Birçok öğrenci, seçtikleri çalışma alanlarında gelişmiş beceriler geliştirmek ve derinlemesine bilgi kazanmak için yüksek lisans yapmaktadır. Öğrenciler, lisans derslerini tamamlamış veya alanlarında geçmiş araştırmalarını ya da ön eğitimlerini vermeleri gerekebilir.

Eğitim Politikasında Üstün Nedir? Bu yüksek lisans derecesini takip eden öğrenciler, devletin eğitim düzeyini nasıl etkilediği, öğrencilere yönelik fırsatlar, özel eğitim konuları, çeşitlilik konuları ve aileyi ve toplumu eğitim düzeyini yükseltmek için nasıl kullanabilecekleri gibi farklı vurgularla örgütsel gelişmeyi, araştırma metodolojilerini ve eğitim planlamasını inceleyebilir. Ayrıca, politika ve prosedürleri analiz etme, uygulama ve değerlendirme becerilerini öğrenebilir ve öğrenmeyi iyileştirmek için verileri kullanabilirler. İnsan kaynakları, geliştirme ve liderlik kursları müfredatın bir parçası olarak da kapsanabilir. Sınıflar genelde cinsiyet, ırk, din ve ekonomik farklılıklarla ilişkili olarak eğitim ve gelişime odaklanır.

Mezunlar, gelişmiş planlama becerilerini ve uzun vadeli, karmaşık stratejileri uygulama becerilerini öğrenirler. Ayrıca, mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri öğrenebilir ve çeşitli geçmişlere sahip birden çok tarafı etkileyen önemli konuları eleştirel bir biçimde analiz etme becerisi kazanabilirler.

Lisansüstü eğitim masrafları, üniversiteye, konuma ve derslerin nasıl verildiğine bağlı olarak değişebilir. Ücretler, öğrencinin tam zamanlı veya yarı zamanlı bir ders planı tamamlayıp tamamlamadığına bağlı olarak farklı zaman diliminde ödenebilir.

Eğitim politikasındaki bir yüksek lisans, öğrencileri ve eğitim gelişimlerini olumlu şekilde etkileyen faydalı bir kariyere neden olabilir. Mezunlar, program yöneticileri, kurumsal ilerleme yöneticileri ya da bireysel okullarda öğrenim uzmanları ya da okul ilçeleri olabilirler. Eğitim üzerinde fark yaratmaya odaklanmış politika düşünce kuruluşları, bölgesel veya federal devlet kurumları, kamu-özel ortaklıkları veya özel kuruluşlar için üst düzey analistler, eğitim irtibat büroları veya bağımsız yükleniciler olarak görev alabilirler.

Kusursuz ve adil bir eğitim vermeyi taahhüt etmiş olan kişiler, yerel kurumlarda ileri derecede birçok seçenek veya dünyadaki birçok ülkedeki üniversitelerden çevrimiçi olarak değerlendirebilirler. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.