Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 10 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Eğlence Sektörü 2023

10 Yüksek Lisans programlar içinde Eğlence Sektörü 2023

genel bakış

Bir yüksek lisans genellikle seçtikleri kariyer alanlarında uygulanacak uzman düzeyinde becerileri sağlayarak önümüzdeki öğrencileri alır. Bu ileri derecede genellikle tamamlamak için bir ila üç yıl sürer, ve programı aracılığıyla kazanılan ek uzmanlık genellikle daha iş imkanı ve daha yüksek otorite konumlarını açar.

Eğlence İş Master nedir? Bu derece kitle iletişim ve eğlence ticari tarafı öğretir. Öğrenciler genellikle eğlence eğilimleri belirlemek ve nasıl tarihleri ​​karşılamak önemli yapımları planı öğreneceksiniz. Öğrenciler ayrıca, genellikle festivaller ve fuarlar organize etmek ekipleri çalışma dahil olacak. sağlam bir iş planı geliştirmek için öğrenme genellikle kurs önemli bir yönüdür. derecesi film, televizyon, eğlence etkinlikleri ve müzik gibi alanlarda bir yönetici olmak için mezun hazırlamak olabilir.

Eğlence İş Master takip öğrenciler, başarılı bir iş yaratma sırlarını öğrenmek için fırsat var. Öğrenciler genellikle aynı anda kritik iletişim becerilerini öğrenirken, önemli iş açar takip etmek öğrencinin sağlayan eğlence sektörü yöneticileri ve liderleri ile hayati ağ fırsatları inşa edebiliyoruz.

derecesi bu tip maliyet okul programı ya da okul ve diğer faktörler ne kadar prestijli, bulunduğu yere bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Bu uygulamadan önce araştırma maliyeti ve finansman her zaman akıllıca olur.

Eğlence İş Master ile, mezunlar üretim ve iletişim bölümlerinde yüksek talep genellikle vardır ve bunlar bir genel müdür pozisyonuna ilerleyebilir. Genellikle, mezunlarının iş modeline tüketici ya da iş için bir iş kullanarak kendi şirket geliştirmek için beceri ve ağlarını kullanın.Oyunculuk için bir yetenek ajan olma şarkı ya da profesyonel spor yıldız da bu programı tamamlamak çoğu için geçerli yoldur.

eğlence endüstrisi tutkulu ama organize olan insanlara ihtiyacı vardır. Bu alana ileri derecede ilgilenen varsa, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Ticaret
  • Eğlence Sektörü
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (10)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı