Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 12 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Ekolojik Bilim 2024

12 Yüksek Lisans programlar içinde Ekolojik Bilim 2024

genel bakış

Bir yüksek lisans öğrencileri daha belirli bir konuyu anlamak için izin verir, ve rekabetçi iş piyasası için hazırlar. Ekolojik Bilim programında Master öğrenciler ekoloji açısından doğal kaynak yönetimi öğretilir.

Ekolojik Bilimleri Master nedir? Öğrenciler, ormancılık, aşırı avlanma, nehir düzenlemeler, iklim değişiklikleri, kirlilik ve küresel çevre sorunlarının, kendi anlayışlarını daha da. Çoğu program analiz becerileri, veri yönetimi ve gelişmiş bilimsel bilginin odaklanmak. Bu eğitim biyolojik materyali incelemek ve hazırlamak ve soruşturmaları yürütmek için mezunları hazırlar.

Ekolojik bilim bir master programı gelecekteki kariyerleri için değil, aynı zamanda hayatın diğer alanları için değil, sadece hazırlar. Öğrenciler bilgi ve ne kadar karmaşık problemleri ve durumları ele nasıl uygulanacağını öğrenir. Bu kendi kendine bağımlılığı talep zor hayat şartları, araştırma uygulama ve işler için onları preps.

Öğrenciler ya ulusal veya uluslararası Ekolojik Bilimleri Yüksek Lisans onların kazanabilirsiniz. Bireysel programlar okuldan okula değişebilir, çünkü maliyetler de değişir. Eğer ilgi bir okul bulduk sonra, derecesini elde ile ilgili maliyetler hakkında sormak onları başvurun.

Ekolojik biyoloji ilgilenenler için, bir master kariyer çeşitli için hazırlar. Istihdam alanları peyzaj planlama, doğa restorasyonu ve yönetimi, bitki ıslahı ve çevre danışmanlık içerir. Mezunlar politika hazırlama, doğa ve çevre eğitimi ve bilimsel iletişim tutulabilir. İşverenler hükümetler, kar amacı gütmeyen organizasyonlar, özel endüstrileri, üniversiteler, ve kimyasal düzenleme şirketleri içerir. Bir master programı da doktora çalışmaları için bir nokta.

Bir canlının ve çevre arasındaki ilişkiyi araştıran ilgilenen varsa, şu anda Ekolojik Bilim programında doğru Usta araştırma başlamalıdır. Orada tüm dünyada fırsatlar ve daha fazla esneklik gerekirse bazı sınıfları çevrimiçi alınması mümkün olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Çevrebilim
  • Ekoloji
  • Ekolojik Bilim
Çalışma alanları
  • Çevrebilim (12)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı