Keystone logo

130 Yüksek Lisans programlar içinde Endüstri Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Mühendislik Çalışmaları
 • Endüstri Mühendisliği
Çalışma alanları
 • Mühendislik Çalışmaları (130)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Endüstri Mühendisliği

  Endüstriyel Yönetim Bir Usta endüstri işletme ve mühendislik yönetimi üzerinde yoğunlaşarak kurs keşfetmek isteyen öğrenciler içindir. Bu alanda bir ileri derecede Holding bu son derece zorlu alanda bir rekabet avantajı sağlar.

  &nbsp

  Endüstriyel Yönetim Master nedir? Endüstriyel Yönetim Bir Usta gibi endüstriyel proseslerin operasyon ve organizasyon gibi temel bilgiye sahip öğrenciler donatıyor. Katılımcılar ayrıca sistem analizi, endüstriyel tesisler yönetimi ve uluslararası ticaretin temel yapı taşları hakkında öğreneceksiniz. Öğrenciler kendi çıkarlarını maç derslerin geniş bir dizi seçenek seçebilirsiniz; Bu mühendislik yönetimi, uluslararası teknoloji yönetimi ve mühendislik insan faktörleri içerebilir.

  &nbsp

  Öğrenciler Sanayi Yönetimi Master sürdürmeye karar nedeni çok sayıda bulunmaktadır.Program yönetim bilgi sistemleri ve uluslararası teknoloji yönetimi de dahil olmak üzere kavramları çeşitli öğretir. Ayrıca, bu alanda bir ileri derecede devlet kurumları, imalat firmaları ve nakliye şirketleri hızlı bir şekilde ilerlemek için bireylerin sağlar.

  &nbsp

  Maliyet kuruma bağlı dalgalanır, ve tabii bir ve üç yıl arasında sürer. Aday öğrenciler iyice okulu araştırma sunulan program, beklenen hedeflere uygun olmasını sağlamak için gereklidir.

  &nbsp

  Onların master derecesi kazanmak Bireyler böyle bir üretim müdürü, ulaşım koordinatörü, sistem yöneticisi veya üretim danışmanı olarak pozisyonların, bir dizi yüksek talep bulurlar. Bu istihdam olanakları artan rekabet hale gelmektedir.Öğrenciler yoğun öğrenme deneyimleri aracılığıyla fakülte, öğrenci ve sektör profesyonelleri ile etkileşim nasıl öğrenerek güçlü bir endüstriyel yönetim temeli gelişecektir.

  &nbsp

  Uluslararası ve yerli seçenekler üniversitelerin çeşitli mevcuttur. Çevrimiçi programlar tesis sınırlı erişime sahip dünyada yaşayan öğrenciler için ideal bir seçenektir. Internet tabanlı seçenekleri de esnek bir program gerektiren insanlara hitap. Sizin için mükemmel bir okul bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.