Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Tasarım Çalışmaları
 • Endüstri Tasarımı
Çalışma alanları
 • Tasarım Çalışmaları (49)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  49 Yüksek Lisans programlar içinde Endüstri Tasarımı 2024

   Yüksek Lisans programlar içinde Endüstri Tasarımı

   Endüstriyel tasarım alanında profesyonel olmak isteyen öğrencilerin Endüstri Tasarımı Yüksek Lisansı'na devam etmeleri önerilir. Bu programda öğrenciler, modern bir bitmiş endüstriyel tasarım geliştirmek için çeşitli tasarım uygulamaları ve teknikleri uygulamayı öğrenirler.

   &nbsp

   Endüstriyel Tasarımda Master Nedir? Endüstriyel Tasarım Yüksek Lisans öğrencilerine yaratıcı ve etkili bir süreçle kaliteli endüstriyel tasarımlar geliştirmeyi öğreten bir programdır. Programı tamamlayan öğrenciler, toplumları ve kullanıcıları geliştirecek tasarımlar oluşturmak için gerekli bilgi ve araçlarla donatılmıştır. Öğrenciler; aydınlatma, grafik, otomotiv, ambalaj, mobilya, sergi, mimari, video, ürünler, tıbbi ekipman, masa üstü vb. Gibi birçok farklı endüstriyi geliştirebilecek ürün ve planları nasıl tasarlayacaklarını öğrenirler.

   &nbsp

   Endüstriyel Tasarımda başarıyla yüksek lisans sahibi öğrenciler, endüstriyel tasarımda başarılı kariyerlere devam etmek için gerekli eğitim ve tecrübelerle donatılmış olacaklardır. Program, çok geniş bir yelpazede odaklanma alanı sunduğu için, öğrenciler en fazla çizilen bir alanda uzmanlaşabilirler.

   &nbsp

   Endüstriyel tasarımda yüksek lisans derecesi seçilen kurum ve yere göre değişir. Çoğu program öğrencilerin programa tam zamanlı olarak kayıt yaptırması durumunda iki yıl içinde tamamlanabilir.

   &nbsp

   Endüstriyel tasarım alanında yüksek lisans sahibi olan öğrenciler, sergi tasarımcısı, endüstriyel tasarımcı, ileri eğitim öğretim görevlisi, orta öğretim öğretmeni, yüksek öğretim öğretim görevlisi, satın alma müdürü, reklamcılık hesabı yöneticisi ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde profesyonel kariyeri sürdürebilecek donanıma sahiptir. endüstri tasarımı ile ilgili kariyerler. Endüstriyel Tasarım Yüksek Lisans ayrıca satış ve pazarlama gibi diğer kariyerlerde de yararlı olabilir.

   &nbsp

   Endüstriyel Tasarım Yüksek Lisans öğrencilerin endüstriyel ve ürün geliştirme sektörlerinde üst düzey pozisyonlar elde etmek için ihtiyaç duydukları deneyim ve bilgileri sağlar. Endüstri Ürünleri Tasarımı Yüksek Lisansına nasıl başvurabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki programa bakın ve başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan başvuru merkezine başvurun.