Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Enerji Bilimi
 • Enerji
 • Enerji Bilimleri
Çalışma alanları
 • Enerji Bilimi (39)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

39 Yüksek Lisans programlar içinde Enerji Bilimleri 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Enerji Bilimleri

  Bir usta bir uzmanlık alanında derinlemesine bilgi ve becerileri sunan gelişmiş bir derecesidir. Ilgili alanda bir lisans derecesi genellikle kaydından önkoşul olarak gereklidir. Yüksek lisans programının tamamlanması daha iyi kariyer olanakları yol ya da daha fazla lisansüstü çalışmaların takibi için zemin sağlayabilir.

  Enerji Bilimleri Master nedir? Küresel etkileri olan bir alan, enerji bilimleri, kaynakları ve enerji kullanımını araştırıyor çevre ve ekonomi ilişkiyi değerlendirir ve elektrik üretiminde yeni seçenekler yaratmak istiyor. Dersler ekoloji, çevre sorunları, biyofizik ve kozmik fizik içerebilir. Öğrenciler, rüzgar, güneş ve jeotermal sistemleri ve ekosistemlerin yönetimi ile ilgili kazanç bilgisi olarak enerji kaynaklarının bir anlayış geliştirmek. Islah dekontaminasyon, çevresel izleme ve sürdürülebilir gezegen rehabilitasyon kurslar yoluyla ele alınmıştır.Talimat aynı zamanda mikroişlemciler, bilgisayar mimarisi ve bilgi teknolojileri gibi teknolojik beceriler verilmektedir. Iş ve yenilik Eğitim programını tamamlamaktadır.

  Enerji bilimleri çalışma küresel ölçekte hissedilen yararlar üretebilir. Gelecek nesillerin yaşam kalitesini koruyarak yenilenebilir enerji kaynakları bulma ekonomik kalkınma ilerleme sağlar. alan geniş kapsamlı avantajlara sahip olabilir.

  Programlar dünyada mevcuttur. Maliyet konumu ve ders müfredatına göre değişir. Öğrenciler küresel seçenekleri araştırmak ve en iyi şekilde amaçlarına uygun fırsatı seçmelisiniz.

  Yenilenebilir enerji kaynaklarına ihtiyacı birçok mekanlarda yasallaşmış zorunlu standartlara yansıtılır. Bu alandaki uzmanlar için talep artmıştır. Program mezunları araştırma ve yönetim onların ileri bilgi için arzu edilir.Potansiyel işveren devlet kurumları, şehir planlamacıları, enerji şirketleri, çevre laboratuvarları, araştırma kurumları, koruma birimleri, kamu ve özel danışmanlık firmaları, mühendisler ve üreticileri bulunmaktadır. Uzmanlar ayrıca, güneş ve rüzgar enerjisi için enerji denetim, tesis yönetimi ve ekipman mühendisliği ihtiyaç vardır.

  Şahsen ödüllendirici ve dünyada bir fark yaratabilir kariyer başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.