Keystone logo

153 Yüksek Lisans programlar içinde Enerji Bilimi Enerji Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Enerji Bilimi
  • Enerji Mühendisliği
Çalışma alanları
  • Enerji Bilimi (153)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Enerji Bilimi Enerji Mühendisliği

Enerji için küresel talebin her yıl katlanarak arttıkça enerji verimliliği ve hizmetleri, tesis yönetimi, bitki mühendisliği, çevre uyumu ve alternatif enerji ile ilgilenen mühendislik Bir farklı alan, Enerji Mühendisliği hızla büyüyor. Kaynakları bir dizi enerji kullanarak ve dağıtım, harnessing pratik yönleri uzman olurken Enerji Mühendisliği öğrencilerine yüksek lisans, bazı enerji kaynakları için çevresel avantajları ve dezavantajları ağırlığında, yaptıkları işin makro etkileri hakkında bilgi edinin.

Enerji Mühendisliği öğrenciler Yüksek Lisans gibi Nükleer Enerji, Binalar için Enerji Optimizasyonu, Çim Yönetimi, Çevre Yönetimi, Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği ve Sürdürülebilir Enerji gibi belirli alanlarda, bir dizi uzmanlaşmak seçebilirsiniz.Bilgi ve bir mühendislik alanında lisans derecesi kurulan becerileri üzerine inşa, Enerji Mühendisliği alanında yüksek lisans konsantrasyon hedef alan odaklı kurs ile birlikte gelişmiş matematik ve fizik temel dersler, devam ediyor. Afrika, Amerika, Asya, Avrupa ve Okyanusya üniversite ve kurumlarda mevcut, seçim için Enerji Mühendisliği programlarında akredite yüksek onlarca, tüm sahip yüksek eğitimli ve deneyimli personel bulunmaktadır.

Enerji Mühendisliği programlarında yüksek lisans hakkında daha fazla bilgi için, sadece aşağı kaydırın ve daha fazla bilgi için tıklayın. Bu web formu kullanışlı kullanarak sadece bir dakika içinde okuldan doğrudan gönderilmek üzere bilgi talep edebilirsiniz.