Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 3 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Ergonomi 2024

3 Yüksek Lisans programlar içinde Ergonomi 2024

genel bakış

Bir yüksek lisans genellikle mezunu bir konu veya alanın gelişmiş bir anlayış verir bir yükseköğretim derecesidir. lisans derecesi başarıyla tamamlanması normalde bir ön koşuldur ve program genellikle tamamlamak için 3-1 yıl arasında sürer. Tamamlandığında, mezun genellikle kendi alanında uzman olarak görülüyor.

Ergonomi Master nedir? Program süresince öğrenciler insan günlük hayatlarını oluşturan ürün, sistem ve ortamları ile etkileşimde nasıl çalışma olabilir. Bu genellikle insan sağlığı ve davranış, çeşitli ürün ve ortamlarda ergonomik risklerin tanımlanması, ürün ve sistem oluşturma bir kullanıcı merkezli bir yaklaşımla ileri çalışma gerektirir. Bazı programlar staj ve / veya bir tez gerekebilir.

Ergonomi bir hızla büyüyen ve rekabetçi bir alandır. Bu nedenle, Ergonomi Master elde size ilginç ve in-talep meslekte rekabet avantajı verebilir.insan psikolojisi, fizyoloji, sistem ve ürün tasarımında elde kombine bilgi genellikle en iyi şekilde işleyen bir dünya yaratma karmaşık zorluklarla mücadele hazırlanan mezunları bırakır.

Çalışmanın ülke, okul ve program uzunluğu seçimi tüm master derecesi toplam maliyetini etkiler. harç ve mali yardım fırsatları ile ilgili bilgi için doğrudan eğitim kurumuna başvurun.

Eğitimli bir Ergonomi olarak, mezunları gibi sağlık, havacılık, işyeri güvenliği, nükleer güvenlik ve ürün tasarımı gibi alanlarda çalışmak mümkün olabilir. Bunlar genellikle büyük şirketler için ya da hem kamu hem de özel sektörde danışman olarak çalışmak için seçeneğiniz vardır. ergonomi bir master derecesi yaygın, bölgesel ve ulusal meslek kuruluşları kayıtlı Ergonomi ve / veya kazanıyor üyelik sertifikalı olmak için ilk adımdır.

bir online master yapıyor, onlara ne olursa olsun, uluslararası bir eğitim ikamet ettikleri yer yararlanmak için şans vererek, öğrencilere diğer yükümlülüklere okuyan birleştirmek gerekiyor esnekliği izin verebilir. Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Tasarım Çalışmaları
 • Ergonomi
Çalışma alanları
 • Tasarım Çalışmaları (3)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı