Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Yönetim çalışmaları
 • Etkinlik Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (57)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  57 Yüksek Lisans programlar içinde Etkinlik Yönetimi 2024

   Yüksek Lisans programlar içinde Etkinlik Yönetimi

   Festivaller, etkinlikler ve dünyada konferanslar büyümeye devam ettikçe, bu yüzden şirketler ve topluluklar üzerine yerleştirilen talepleri yok. Etkinlik Yönetimi alanında hem şirketler ve müşteriler için optimum sonuçlar sağlanması bu olayların planlama ve geliştirme, proje yönetimi becerilerini uygular.

   Etkinlik Yönetimi Master nedir?

   Etkinlik Yönetimi bugünün şirketleri için önemli bir stratejik pazarlama aracıdır. Promosyon olaylar bir şirketin imajını hem de müşterileri ile inşa devam eden ilişkileri geliştirmek yardımcı olur. Üründen büyük açıklıklar, Etkinlik Yönetimi uzmanları planına konferanslar basın ve etkinlikler yürütmek, yaratıcı, teknik ve lojistik stratejileri de dahil olmak üzere olay ile ilgili hizmetlerin, kapsamlı bir dizi işleme başlattı.

   Olay Yönetimi Master bir Kursu Alma Faydaları nelerdir?

   Olay Yönetimi Bir Usta planlama ve marka oluşturma, pazarlama ve iletişim kritik eğitim veren ek olarak etkinlikleri yürütme, için hazırlar. Bu çok boyutlu beceri seti Etkinlik Yönetimi son derece değişken alanında gelişen önemlidir.

   Ne Kadar it Etkinlik Yönetimi Master bir Kursu için Maliyet mu?

   Olay Yönetimi Master of maliyeti diğer Yüksek Lisans programları ile karşılaştırılabilir ve kuruma ve yere göre değişir.

   Neden Olay Yönetimi Master bir online ders alabilir?

   Etkinlik Yönetimi programı geleneksel Usta geleneksel olmayan öğrenci için zor olsa da, online kurslar ders seçimi ve esnek zamanlama açısından yeni bir olasılıklar bir dünya açılır.

   Olay Yönetimi Master bir Kursu nerede?

   Birçok işletme okulları yönetim müfredatın bir parçası olarak Etkinlik Yönetimi Master sunuyoruz. Tipik olarak, işletme, finans veya ilgili alanda bir lisans Etkinlik Yönetimi programı Master kayıt için bir ön koşuldur.

   Olay Yönetimi Master için Nasıl Başvurulur?

   Aşağıdaki program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.