Keystone logo

43 Yüksek Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Finans Teknolojisi 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans Teknolojisi
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (43)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Finans Teknolojisi

Seçilen bir çalışma alanına ek yeterlilik kazandırmak için birçok öğrenci yüksek lisans eğitimini sürdürür. Öğrenciler lisans eğitimlerinden bir uzmanlık seçebilir veya yüksek lisans farklı bir alanda olabilir. Lisans dereceleri, ileri derecede peşine takılmadan önce sıklıkla gereklidir.

Fintech'te Master Nedir? Bu yüksek lisans öğrencileri, öğrencileri finansal hizmetler endüstrisinde çalışmaya, finansal ürünler ve dağıtım kanallarını yenilemek için internet üzerinden veya teknolojiyi kullanarak ürün ve hizmetler sunmaya hazırlar. Öğrenciler, dijital bankacılık ve finans, elektronik ödemeler, çevrimiçi kredilendirme, akran yoluyla ödünç verme, crowdfunding, yatırımlar ve menkul kıymetler ticareti yanı sıra bilgisayar veya mobil uygulama yoluyla dağıtılan diğer finansal yönetim türlerine odaklanabilir.

Öğrenciler birçok mühendislik ve teknik pozisyonda uygulanabilir ileri programlama becerilerini öğrenebilirler. Ayrıca, stratejik danışmanlık ortamlarında kendilerine iyi hizmet edebilecek işbirliği teknikleri ve karmaşık problem çözme becerileri de öğrenebilirler.

Yüksek lisans derecesi kazanma maliyeti, birinin derecesini kazanmak için geçen sürenin uzunluğuna, derslerin şahsen veya çevrimiçi olup olmadığına ve okulun bulunduğu yere bağlı olarak değişebilir. Yüksek lisans programını seçmeden önce, öğrenciler birden fazla seçeneğe bakmak isteyebilir.

Fintech'te yüksek lisans derecesi ile mezun olmanız, önde gelen çok uluslu bankalar veya finansal kuruluşlardaki başkan yardımcısı veya geliştirme departmanının direktörü de dahil olmak üzere birçok kariyer fırsatına yol açabilir. Büyük finansal bilgi firmaları öğrencileri ürünlerini piyasaya sundıklarında veya yeniden üretirken finansal şirketler ile işbirliği yapmak için stratejik analistler veya danışmanlık müdürleri olarak öğrencileri işe alabilirken çevrimiçi finans hizmetleri şirketleri araştırma müdürleri veya geliştirme müdürleri olarak mezun tutabilir. Mezunlar tüketicilere veya işletmelere yenilikçi finansal ürünler sunmak için kendi fintech firmalarını kurduklarında CEO ya da başkan olabilirler.

Öğrenciler kampüs içinde veya çevrimiçi uzaktan eğitim yoluyla üniversitelerden veya teknik okullardan ileri derecede peşinde olabilirler. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.