Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 29 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Finans ve Ekonomi 2024

29 Yüksek Lisans programlar içinde Finans ve Ekonomi 2024

genel bakış

Bir master derecesini elde lisansüstü programın sonucudur. Eğitmen denetiminde araştırma ve işbirliği büyük miktarda tamamlandıktan sonra bunlar genellikle verilir. Bu derece profesyonel ve teknik alanlarda yetkinlik ölçebilirsiniz. Finans sektöründe, bu derece profesyonel becerilerini geliştirmek ve onların rekabet dışında bireyleri ayarlayın.

&nbsp

Finans ve Ekonomi Master nedir? Konularda ne tür bu programda ele alınmıştır? Finans dünyasının içinde odak birçok alanları vardır. Bu programlar makroekonomik politikalar ya da borsa üzerinde bilemek olabilir. Diğer konular nicel iktisat ve teorik veya uygulamalı ekonomi vardır. Öğrenciler, finansal ortamdaki değişikliklere adapte etmek ve teorik analiz geliştirmek için gereken araçları kazanmak.

&nbsp

Orada bu lisans programına katılan finansal faydalar genellikle, ama avantajları mali ötesine.Yüksek düzeyde derece genellikle mezuniyet sonrası gelişmeleri kazanmak profesyoneller yöneliktir. Programına katılanlar, mevcut ağını genişleterek, profesyonel rehber kazanabilir. Programın doruk noktası, öğrenciler genellikle çok aranılan pozisyonlara kolay erişim hakkına sahiptir. Program katılımcıları kendi alanlarında saygın ve onlar mezun olmadan önce eş ağı geliştirmek için başlayabilir profesyoneller ile etkileşim.

&nbsp

Dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan eğitim kurumları ile bu programlara katılımı ile ilgili maliyetler değişebilir. Öğrenim ve ilgili ücretleri ile ilgili doğru bilgi için okullar ile doğrudan iletişim gereken bir programına katılmak için umut bireyler.

&nbsp

Mezun olduktan sonra, profesyoneller genellikle büyük kurumlarla pozisyonları bulmak. İşler böyle finansal düzenleyici veya iş analisti olarak görev içerir.Diğer iş imkanları varlık yönetimi, sigorta şirketleri, kamu yönetimi ve özel bankalarda bulunmaktadır. Bazı iş sorumlulukları servet yönetimi, danışmanlık, ve hedging içerir.

&nbsp

Daha fazla eğitim yoluyla kendi kariyerlerini ilerletmek için umut Bireyler Daha fazla bilgi için listeleme programı başvurmalısınız. Ilgili programlar bulunduğunda, kurşun formu doldurun. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans
  • Finans ve Ekonomi
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (29)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı