Keystone logo

165 Yüksek Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Finans Finansal Yönetim 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans
  • Finansal Yönetim
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (165)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Finans Finansal Yönetim

Birçok öğrenci mali yönetiminde yüksek lisans lisans derecesini aldıktan sonra bir adım daha ileri mali operasyonların bilgilerini almak ve takip etmek istiyoruz. Bu derece birini kazanmak isteyen öğrenciler genellikle finansal piyasaların keskin bir anlayış var ve mali çalışmaktan zevk.

Ilk bu programa tanıtıldı zaman öğrencilerin sahip ilk sorulardan biri "Mali Yönetiminde Master nedir?", Olan bu özel derece öğrencilere sermaye yapısı gibi, bir örgütün mali refah etkisi konuları master fırsatı verir, temettüler, risk ve nakit akışı değerleme. Öğrenciler yatırım kararları, uluslararası kurumsal finansman ve küresel ekonomi ile ilgili derslere ek olarak, genel finans dersleri alabilir.

işletme finansmanı alanında son derece rekabetçi olduğunu.Öğrencilerin takip ve mali yönetim alanında yüksek lisans derecesi elde zaman, onlar kendilerine saygın bir maaş ödeyen bir konumda bu rekabetçi alanda ve iş öne gereken bilgi ve becerileri elde etmek mümkün.

Bu master derecesi bu tip kurumu ve harç için üniversite ücretleri ne kadar büyük ölçüde değişir elde maliyeti ne kadar. Ayrıca, bu programlardan birinde kayıt maliyeti ne kadar da uzunluğu ve üniversite konumuna bağlıdır.

Finansal yönetim konusunda master derecesi bitirmek Mezunlar hemen hemen her sektörde büyük finansal kurumların, medya şirketleri, ya da büyüyen şirketler için çalışabilir. Bu derece birini elde olanlar da finansal analist, kişisel veya iş mali müşavir, hesap yöneticisi, finans müdürü, mali sınav, ya da finansal sistemler ve güçlü yönetim becerileri derinlemesine bilgi gerektiren başka bir pozisyonda çalışabilir.

Derecesi bu tür takip ilgilenen öğrenciler kendi zamanında veya kişi, birçok talepleri varsa çevrimiçi ders almak mümkün olabilir. Başvuru sürecini başlatmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.