Keystone logo

23 Yüksek Lisans programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Malzeme Bilimi Fotonik 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Mühendislik Çalışmaları
  • Malzeme Bilimi
  • Fotonik
Çalışma alanları
  • Mühendislik Çalışmaları (23)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Malzeme Bilimi Fotonik

Genellikle tam zamanlı çalışmanın iki yıl gerektiren, yüksek lisans lisans seviyesinden sonraki tam eğitim başarıdır. Master programları genellikle başvuru sınırlı sayıda kabul, bu nedenle lisans öğrencileri kabul şanslarını artırmak için yüksek notlarını tutmalı.

Fotonik alanında yüksek lisans nedir? mühendislik veya fizik bilimleri kökenden gelen öğrenciler parlaklık değindi dersleri almış olabilir, ama bir master programı derinlemesine, konuyla ilgili çalışmalar odaklı daha fazla bilgi için hazırlar. Kurs öğrendikleri konum olarak laboratuvar faaliyetleri kavramları uygulama ile birlikte hafif ilgili konular akademik analiz bir arada içerir. Çalışma grupları yanı sıra tek tek hem de tamamlanır.

onlar lazerler, spektroskopi ve optik teknik yönlerini ele daha hazırlıklı olarak iş imkanları master mezunları için geliştirilmiştir.Yüksek lisans öğrencisi, böylece özel bilimsel ve mühendislik açıdan hem de mezun hazırlamak, teori ve fotonik hem uygulama anlamanıza yardımcı olacaktır.

Maliyetler okul ve yere göre değişir. Adaylar hem kendi bütçe ve eğitim ihtiyaçlarını karşılayan bir program seçmek için çeşitli kurumlar arasında öğrenim fiyatlarını ücretler karşılaştırmak gerekir.

endüstri haline gitmek mezunları genellikle iletişim, sağlık ya da güneş enerjisi şirketleri için çalışıyoruz. Onlar da bir cihaz üreticisi işleme, ürün geliştirme veya dokümantasyon ve pazarlama çabaları kolaylaştırmak için bir ekibin parçası olarak iş bulabilirler. iletişim dünyasında, genellikle bu tür sivil ve elektrik gibi diğer disiplinlerden gelen mühendisleri ile işbirliği, hükümet ve planlama yetkilileri ile arayüz olabilir. öğrenimlerine devam mezunları dünyanın en iyi üniversitelerinden bazıları tarafından yönetilen araştırma filizlenen spesiyaliteleri girin.

fotonik yüksek lisans programları sunan Okullar dünya çapında bulunan, ancak kalite programlarının önemli bir küme orta ve kuzey Avrupa'da bulunabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.