Keystone logo

3 Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Edebiyat Fransız Edebiyatı 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Beşeri Bilimler
  • Edebiyat
  • Fransız Edebiyatı
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (3)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Edebiyat Fransız Edebiyatı

Bilim kendi lisans kazandı ve bir daha ileri derecede devam etmek isteyen öğrenciler genellikle yüksek lisans programına kayıt. çoğu program tez savunma ihtiyaç duyarken, kurs gereksinimleri ve süre taahhüdü, her eğitim kurumu ile değişir.

Fransız Edebiyatı alanında yüksek lisans nedir? Bireysel programlar farklı olmasına rağmen, pek çok benzer bileşenlere sahip. Adaylar genellikle Fransız yetkin olması gerekir ve ülke tarihinin sağlam bir kavrayışa sahip. Öğrenciler genellikle kurgu, non-fiction, ve şiirlerden oluşan literatür farklı türlerden analiz bekleyebilirsiniz. Çalışmanın İhtisas kursları süresi, bölge, yazar, ya da konuya göre aşağı kırılmış olabilir. Mezuniyet koşulları ders bazlı olabilir veya programa bağlı olarak, araştırmaya dayalı.

Fransız Edebiyatı bir Master işyerinde değerini güçlendirecek ve size her zaman istedim maaş yardımcı olacak becerileri yetiştirmek için yardımcı olabilir.Öğrenciler genellikle paha biçilmez eleştirel düşünme, iletişim ve metinlerin analizi veya öğretiminde kullanılabilecek problem çözme becerilerini geliştirmek.

ileri derecede kazanç için maliyeti bir kurumdan diğerine değişebilir. kurs seçenekleri ve zaman gereksinimleri çeşitli ile, her program eşsizdir. Eğer ders, finansman ve burs olanakları hakkında bilgi almak için ilgilendiren programın kayıt ofisine başvurun.

Bir profesör olmanın bazı rüya, Fransız Edebiyatı mezunlarının Master eğitiminde bir kariyer kendilerini sınırlamak gerekmez rağmen. Birçok öğrenci iş, hukuk, ve finans gibi kazançlı sanayilerin uluslararası dallarında çalışacak. Pazarlama ve iletişim ortakları ve uzmanlar yeni mezunlar için popüler seçenekler. Hükümet ve diplomatik atamaları Fransız edebiyatının akademisyenler arasında da yaygındır.

Bir yüksek lisans programı size potansiyelini maksimize etmek gerekir bilgi ve deneyimlerini geliştirmek yardımcı olabilir. sizin için doğru olanı bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.