Keystone logo

24 Yüksek Lisans programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Güvenlik 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Teknoloji Çalışmaları
 • Güvenlik
Çalışma alanları
 • Teknoloji Çalışmaları (24)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Güvenlik

  Yüksek lisans derecesini alan öğrenciler çeşitli alanlarda geçmişe sahip olabilirler. Bu derece bir öğrencinin seçtiği alanda uzmanlık gösterir ve potansiyel olarak iş olanakları artırabilir.

  Güvenlik alanında Usta Nedir? Güvenlik programlarında uzmanlar, bireyleri suç önleme, bilgi güvenliği, risk değerlendirmesi ve kriz yönetimi rolleri için hazırlarlar. Yüksek derecede disiplinler arası olan öğrenciler, araştırma ve politika yapımından yükselen teknoloji tabanlı çözümlere kadar değişen konular üzerinde yoğunlaşmayı seçebilir. Kurs, Vatan Güvenliği'nin en iyi uygulamaları, kritik altyapı, siber güvenlik, ceza adaleti ve güvenlik açığı değerlendirmesi / risk analizi gibi konuları içerebilir.

  Güvenlik Yüksek Lisans öğrencileri, liderlik, acil durum hazırlığı ve potansiyel tehdit tespiti gibi değerli becerileri kazandırır. Bu konuda master derecesi almak, güvenlik çalışmalarında uzmanlaşmak isteyen lisans öğrencileri için mükemmel bir başlangıç ​​taşıdır ve çalışan profesyonellerin özgeçmişlerini iyileştirmelerine yardımcı olabilir.

  Genellikle, tamamlanması iki ila beş yıl gerektirir; Güvenlik Yüksek Lisansının maliyeti, sunulan özel kurum ve programlara bağlı olacaktır. Seçim için birçok yerli ve yabancı program vardır, bu nedenle başvuranların bir okula başlamadan önce kapsamlı bir araştırma yaptıkları çok önemlidir.

  Güvenlik Yüksek Lisansı, hem özel sektör hem de kamu sektörü dahil olmak üzere çok çeşitli endüstrilerde kariyerlere yol açabilir. Öğrenciler fiziksel veya siber güvenliklerin yanı sıra yönetim ve yönetim konusunda uzmanlaşmayı seçebilirler. Teknoloji tabanlı dereceye sahip olan mezunlar, bilgi güvenliği analisti, ağ güvenlik yöneticisi, BT mühendisi ve UI tasarımcısı gibi görevler için yüksek talep görmektedir. Ellerdeki rolleri tercih edenler, güvenlik görevlileri veya yöneticileri, ulaşım güvenlik tarayıcıları, acil durum yönetimi direktörleri, güvenlik araştırmacıları veya risk danışmanları olarak görev yapabilir.

  Dünya çapında Güvenlik programlarında geniş bir yelpazede vardır. Uzaktan öğrenme modülleri, öğrencilerin esnek bir programda dereceye girmesini ve uluslararası bir eğitim almayı kolaylaştırdı. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.