Keystone logo

88 Yüksek Lisans programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Güvenlik Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Mühendislik Çalışmaları
  • Güvenlik Mühendisliği
Çalışma alanları
  • Mühendislik Çalışmaları (88)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Güvenlik Mühendisliği

Bir usta (MA) Kazanç lisans derecesini elde ettikten sonra, kazanmak için yaklaşık iki yıl sürebilir bir eğitim başarıdır. Bir master kazanç zaman ve sıkı çalışma bol alırken, sadece gelişmiş bir lisans programı aracılığıyla elde edilebilir daha iyi iş olanakları, daha yüksek kariyer kazanç ve gelişmiş bilgi ve becerileri şeklinde kapalı ödeyebilirsiniz.

Güvenlik Mühendisliği yüksek lisans nedir? Böyle sistem ve iş güvenliği, çevresel risk değerlendirmesi, tehlike analizi, istatistik ve endüstriyel hijyen olarak bu yüksek lisans programı kapak konularda Sınıflar. Bu sınıflar öğrenciler, uygun güvenlik protokollerini geliştirmek için nasıl güvenli ürünler tasarlamak için nasıl ve tehlikeleri önlemek için önleyici önlemleri öğrenmek yardımcı olur. Bazı lisans programları, öğrencilerin daha güvenli mühendislik alanındaki kendi uzmanlık bilgi ve becerilerini bilemek için alabilir seçmeli dersler için izin verir.

güvenlik mühendisliği alanında yüksek lisans derecesi alan mezunlar da mükemmel eleştirel düşünebilen ve olağanüstü problem çözme becerileri ile odaklı çok detay, son derece motive bireyler olma eğilimindedirler. Bu beceri ve yetenekleri mezunları işyerinde vazgeçilmez çalışanları olmak için yardımcı.

Bir usta kazanmak için maliyet her birey için farklıdır ve böyle o okulun yere yanı sıra bir derece kazanmak için gereken sürenin uzunluğu gibi faktörler, çeşitli bağlı olabilir. Bu ve diğer sebeplerden dolayı, öğrenciler tamamen kendi derecesi potansiyel maliyetiyle ilgili bilgilendirilmesi, böylece muhtemel okullar araştırma için teşvik edilir.

Güvenlik Mühendisliği onların MA kazanmak Bireyler, kamu veya özel mühendislik firmaları biri için iş sağlığı ve güvenliği uzmanları veya teknisyenler, mühendislik yöneticileri, sağlık ve güvenlik mühendisleri olarak çalışmayı tercih edebilir.Diğer bireyler de nezaret ve mühendislik projelerinin güvenliğini ve güvenilirliğini yönetmek, hükümet için çalışmayı tercih edebilir, ya da kendi güvenliği mühendisliği firması faaliyet göstermeyi tercih edebilir.

Bir master derecesini elde tamamlamak için yıllar sürebilir iken, şu anda daha başlamak için iyi bir zaman var. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.