Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 26 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Güvenlik Yönetimi 2024

26 Yüksek Lisans programlar içinde Güvenlik Yönetimi 2024

genel bakış

Yüksek lisans gelişmiş veya yüksek lisans edilir, derece. Bunlar genellikle 12 ila 18 üniversite kursları tamamlanmasını temsil etmektedir. Öğrenciler bu programlardan birine başvurmadan önce bir lisans tamamlamış olmalıdır. profesyoneller, yanı sıra öğrencilerin, eğitimlerini sürdürmek yararlanmak böylece Modern teknoloji, bu programlara kolay erişim sağlamıştır.

Güvenlik Mühendisliği Master nedir? Bu programlar, genellikle bu tür güvenlik teknolojisi, çevresel tehlikeler ve endişeleri, çalışma ortamındaki risklerin ve ergonomi ve ilgili konular gibi konuları kapsamaktadır. Bu programların çoğu müfredatına eller işin belirli bir miktar dahil. Konu alanları ergonomi, iş güvenliği, çevresel risk değerlendirmesi ve biyomekanik mühendisliği içerebilir, bu diploma programları kaplı. Dersler Mesleki Güvenlik ve Sağlık Ulusal Enstitüsü (NIOSH) tarafından belirlenen standartlara uygun olarak geliştirilmiş olabilir.

mezunları yardımcı olacak bu lisans programı sırasında kazanılan beceriler iyi kullanmak için emniyet mühendisliği prensiplerini koydu. Mezunlar güvenlik ilkeleri ve uygulamaları dengeli kullanımına uygun olan birçok mühendislik uygulamaları ile aşinalık geliştirdik. Bazı programlar uzaktan eğitim programlarının olarak sunulmaktadır.

kampüs ortamlarında ve uzaktan eğitim platformları ile bu programa erişim sayesinde, dünyanın her yerinden gelen öğrenciler kendi ihtiyaçları için bir seçenek bulabilirsiniz. Bu programda katılımı ile ilgili maliyetler bir yerden bir yere değişebilir. Doğru ders ve ücret bilgileri doğrudan temas okullar için.

Güvenlik Mühendisliği alanında yüksek lisans tamamladıktan sonra, mezunlar iş güvenliği için endişe büyüdükçe, özellikle de iş büyümesi ve olumlu umutları zevk eğilimindedir. Bu alanda mezun yıllık ücretler çok rekabetçi ve arzu olma eğilimindedir.ortak iş pozisyonları Bazı iş sağlığı ve güvenliği mühendisleri, endüstriyel güvenlik mühendisleri ve ürün güvenliği mühendisleri bulunmaktadır. Kariyer fırsatları da örneğin yurt güvenliği, madencilik güvenliği mühendisliği ve çarpışma güvenliği mühendisliği şirketleri ile bulunabilir.

Bu alanda yüksek lisans derecesi ile takip olabilecek pek çok yol vardır. Eğer takip ve sonra aşağıya program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla irtibata istediğiniz yolu belirleyin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Mühendislik Çalışmaları
  • Güvenlik Mühendisliği
  • Güvenlik Yönetimi
Çalışma alanları
  • Mühendislik Çalışmaları (26)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı