Keystone logo

10 Yüksek Lisans programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Denizcilik Mühendisliği Gemi Mimarisi 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Mühendislik Çalışmaları
  • Denizcilik Mühendisliği
  • Gemi Mimarisi
Çalışma alanları
  • Mühendislik Çalışmaları (10)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Denizcilik Mühendisliği Gemi Mimarisi

Bir ana 'ın derecesi genellikle bir lisans bilim derecesi tamamlanmasından sonra izler. 3-4 yıl Gerektiren ana 'ın lisans programları genellikle ders çalışma ve araştırma projelerinin bir karışımı oluşur, tamamlamak için. Bir ana 'ın tezi genellikle çalışmanın son yıl gereklidir.

Mühendislik veya isteyebilir gemi tasarımında ileri derecede düşünüyorsanız Bireyler, "Gemi Mimarlık Master nedir? " Genellikle bir anlayış yanı sıra, modelleme ve test de dahil olmak üzere, gemi tasarımı bilim ileri çalışmalarından oluşan Böyle akışkan dinamiği gibi ilgili ilkeler, deniz mimarisinde bir ana 'ın derecesi denizcilik sektöründe pozisyonlarda başarı için hazırlar.

Gemi Mimarlık Master alarak yararları arasında deniz gemileri ve yapılara ilişkin bilgi ve becerileri gelişmiş yetkinliğini içerir.Bazı öğrenciler ilgili alanda doktora çalışmaları için hazırlık deniz mimarisinde bir ana 'ın diploması.

dünya çapında farklı üniversitelerde Gemi İnşaatı derecesi Master maliyeti programı sunulmaktadır dünya ve özellikle ülkenin parçası olarak değişir. Beklenen öğrenim masraf ve giderleri hakkında daha detaylı bilgi aşağıda listedeki okullara edinilebilir.

Gemi İnşaatı programında Master başarılı bir öğrenci için tasarım, üretim, ve deniz araçlarının operasyonda Kariyer fırsatları dünyada ülkelerin devlet kurumları ve deniz savunma pozisyonları içerir. Denizcilik sektöründe kariyer tasarım ve inşaat işletme ve deniz gemileri ve her türlü yapıların bakımı değişir. Gemi İnşaatı başarılı Master üstün bilgi ve ileri eğitim, dünyanın birçok alanda rekabet maaşları de rağbet görüyor.

Özel parçaları ve araştırma ve çalışmanın diğer benzersiz alanları da dahil olmak üzere Gemi İnşaatı derecesi Master için Programlar, dünya çapında üniversitelerde sunulmaktadır. Bu bir deniz mimarisi ana 'ın derecesi okullarda belirli teklifleri hakkında daha fazla bilgi edinmek kolaydır. Sadece aşağıya program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.