Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Yüksek Lisans Dereceleri içinde Genetik 2023

Yüksek Lisans programlar içinde Genetik 2023

genel bakış

Alanlarında daha kapsamlı bir eğitim isteyen öğrenciler, öğrencilerin edinebilecekleri ilk yüksek lisans derecesi olan bir yüksek lisans derecesi alabilirler. Bir yüksek lisans programı genellikle tamamlamak iki veya daha fazla yıl alır ve lisans programları daha yorucu araştırma ve çalışma içerir.

Genetikte Master Nedir? Bu lisans programı, bilim insanlarına küresel genetik kaygılar hakkında bilgi verir ve bunları sık sık mevcut sorunlarla baş etmeye hazırlar. Hücresel teknikler, hücre sinyalleri, nörobiyoloji, immünoloji, genetik toksikoloji ve daha pek çok ders yoluyla bunu yapar. Her sınıf, deneyimli akademisyenlere ileri bilimsel kariyerlerde yetkin bir şekilde çalışmak için daha güçlü bir teorik çerçeve sunmaktadır.

Gerekli dersler boyunca, öğrencilerin veri organizasyonu, bilimsel prosedürleri takip eden ve modern araştırma ve tıbbi teknolojiyle uğraşma gibi mesleki becerileri kazanması beklenmektedir. Bunların ikisi, öğrencileri sahada bir kariyer için hazırlamak üzere tasarlanmışken, veri organizasyonu, bütçeleme gibi günlük görevleri kolaylaştırmaya yardımcı olabilir.

Fiyatlandırmaya gelince, ilgilenen bireyler belirli bir okula başlamadan önce kendi araştırma yapmalıdır. Öğrenim ücretleri, farklı kurumlar ve ev sahibi ülkeler arasında büyük farklılıklar gösterir ve potansiyel bir öğrencinin seçeceği yere bağlı olarak daha kısa veya daha uzun olabilir.

Partilerin ilgisini çeken şeylerden biri de, bir lisans programı seçmeden önce gelecekteki meslek seçimlerini nasıl etkileyeceği. Genetikte yüksek lisans derecesi oldukça uzmanlaşmış bir eğitim sağlar, ancak öyle bile olsa, mezunlar, eğitimlerini tamamladıktan sonra kendilerine sunulan çok sayıda iş bulmalarını bekleyebilir. Kolej eğiticisi, tıbbi satış temsilcisi ve laboratuvar teknisyeni gibi diğer işler hala program boyunca sıklıkla öğretilen becerileri kullanırken, klinik araştırma görevlisi, sağlık bakımı uzmanı, bitki yetiştiren ve tıbbi araştırma bilimcisi derece ile en yakından ilgili bazı işlerdir.

Online kurslar, yoğun programlı öğrenciler için ideal bir seçim olabilir, ancak biraz daha geleneksel olan bir şeyi arayan kişiler, hatta kişi içi veya hatta uluslararası sınıfları takip etmenin yararlarından yararlanabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Sağlık Hizmeti
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (0)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı