Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Doğa Bilimleri
 • Coğrafya
 • Coğrafi Bilişim
Çalışma alanları
 • Doğa Bilimleri (52)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

52 Yüksek Lisans programlar içinde Coğrafi Bilişim 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Coğrafi Bilişim

  Onların lisans aldıktan sonra Geoinformatik kendi eğitimini ilerletmek isteyen öğrenciler için, Geoinformatik bir Usta almak için iyi bir yoldur. Bir master programı daha kariyerlerinin çeşitli öğrencileri hazırlamak için çözme becerilerini analitik yetenekleri ve problem geliştirir.

  Sen merak ediyor olabilirsiniz, Geoinformatik bir Usta nedir? Bu derece coğrafi bilgi sistemleri ve bilim, coğrafi, organizasyonel ve teknik yönlerini anlamaya odaklanmıştır. Öğrenciler coğrafi bilgi ve harita tasarımı görselleştirme becerileri kazanacaklardır. Sunulan derslerin örnekleri görselleştirme, analiz ve mekansal bilgi yönetimi içerir. Öğrenciler bireysel tasarım, eller egzersizleri, ve analiz görevleri ve projeler tarafından desteklenen teoriyi öğrenir.

  Bir yüksek lisans birçok yönden faydalıdır.Geoinformatik bir Master ile mezunları iş piyasasında diğerleri üzerinde bir rekabet avantajına sahip olacak ve daha yüksek ücret ile liderlik pozisyonları için hazırlanacaktır. Onların okullaşma onları gerçek dünya sorunlarını çözmek için hazırlar ve öğrenilen analitik beceri hayatın birçok alanında yardımcı olacaktır.

  Öğrenciler tüm dünyada üniversitelerde Geoinformatik kendi yüksek lisans kazanabilirsiniz. Öğrenim maliyeti olabildiğince Programı uzunluğu, okuldan okula değişebilir. Okulların bir dizi araştırma ve doğrudan mali yükümlülüklerin ne olacağını öğrenmek için onlarla temasa.

  Geoinformatik bir Master ile mezunları birçok kariyer fırsatları için hazırlanmıştır. Faiz düzeyine bağlı olarak, bireylerin haritalama ve ölçme, kaynak yönetimi, planlama ve imar, ekoloji ve koruma, ve ormancılık ve tarım gibi alanlarda, çeşitli çalışmayı seçebilirsiniz. İşverenler toplum örgütleri, şirketler, üniversiteler, araştırma enstitüleri ve bulunur.

  Geoinformatik master programına ilgilenen öğrenciler doğru okulu bulmak için gerekli adımları alarak başlamak gerekir. Seçeneklerini keşfetmek için kapsamlı bir veri tabanı vardır, ve sürecini geciktirmek için hiçbir bahane yoktur. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.