Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • İşletmecilik Çalışmaları
 • Girişimcilik
 • Girişimcilik Yönetimi
Çalışma alanları
 • İşletmecilik Çalışmaları (31)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

31 Yüksek Lisans programlar içinde Girişimcilik Yönetimi 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Girişimcilik Yönetimi

  Lisansınızı tamamladıktan sonra bilginizi ilerletmek istiyorsanız, o zaman yüksek lisans sizin için mükemmel bir seçenektir. Bu program sırasında, iş gücünüzde size yardımcı olacak ek beceriler kazanabileceksiniz. Yüksek lisans dersleri genellikle daha derinlemesine, önceki bilgilerinizi üzerine inşa etmenize izin veriyor.

  &nbsp

  Girişimcilik Yüksek Lisans Programı Nedir? Bu, girişimci fikirli bireylere yönelik bir programdır. Öğrencilerin gelecekteki işletmeler kurmalarına yardımcı olmak için işletme ve yönetim konularına odaklanmaktadır. Bu programların birçoğu çevrimiçi olarak mevcuttur. Uzaktan eğitim, işletmelerini kuran girişimciler için mükemmel bir seçenektir. Onların aynı anda çalışmasını ve öğrenmesini sağlar. Yerinde eğitim ve sınıf içi etkileşimden faydalanmayı tercih eden öğrenciler için kampüs içi dersler de bulunmaktadır.

  &nbsp

  Bu ileri derece elde etmenin getirdiği birçok avantaj var. Birçok kişi, daha girişimci düşünen bir şekilde düşünmeyi öğrenmekten yararlanır. Ayrıca, yönetim kursları öğrencilerin mevcut işyerlerinde daha üst seviyelere ilerlemelerine veya kendi şirketlerini daha iyi yönetmelerine yardımcı olabilir.

  &nbsp

  Her okul, öğrenim ücretleri ve kitaplar için farklı bir ücret talep etmektedir. Bu nedenle, bu tür bir program için belirli bir maliyeti bulmak zordur. Ancak, birçok öğrenci, maliyetin buna değeceğini söylüyor. Öğrentikleri bilgiden şaşırtıcı faydalar elde ederler.

  &nbsp

  Girişimcilik Yüksek Lisansı ile mezun olduktan sonra öğrencilerin birçok işi var. Bazı insanlar kendi işlerine başlarlar. Diğerleri zaten sahip olduklarını iyileştirir. O zaman dünyadaki şirketlere yardım etmek için okullarındaki bilgileri kullanan insanlar var. Ayrıca, bu dereceye sahip insanlar yönetim kademelerinde çalışmak çok yaygındır.

  &nbsp

  Bir yüksek lisans derecesi almak istiyorsanız, çevrimiçi olarak daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Bu, özel ihtiyaçlarınıza göre hangi okulun sizin için doğru olduğunu belirlemenize yardımcı olacaktır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.