Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Halk Müziği 2024

2 Yüksek Lisans programlar içinde Halk Müziği 2024

genel bakış

Birçok öğrenci, müzik alanında lisans derecesini elde ederek müzikal yeteneklerini bilemek için seçin. Bir sonraki adım nedir? Halk Müziğinin Bir Usta öğrencilerin belirli bir müzikal alanda çalışmalarını odak, ve hatta geleneksel müziğin gelişmesinde otantik bir eğitim almak için belirli üniversitelere seyahat sağlar.

Halk Müziğinin Master nedir? Ilgili müzikal alanda bir lisans tamamladıktan sonra, öğrenciler enstrüman veya ses yoluyla halk müziği çalışmalarını odaklanabilir. Uygulamadan önce, öğrenciler sık ​​sık bir jüri önünde kendi müzikal yetenek göstermek. Program tarih ve tekniğine odaklanmak eğilimindedir ve genellikle öğrenciler izleyicilerin çeşitli önünde gerçekleştirebilirsiniz performans veya tur sona eriyor. Çalışma yaklaşık iki yıl sürer.

Halk müziği alanında yüksek lisans derecesini elde öğrenciler, geleneksel müzik aletleri ve vokal teknikleri için daha derin bir takdir kazanmak yardımcı olabilir.Aynı zamanda öğrencilerin müzikal yeteneklerini hakim ve dünya ile paylaşmak için harika bir yoldur.

Halk Müziğinin Master kazanç nihai maliyet kurumu ve program özelliklerini göre değişir. Öğrenciler aletleri, performansları için özel eğitim ve seyahat gideri faktör isteyeceksiniz, maliyeti ders ayrı olabilir. Iyice ve harç ile ilgili değil anlamak için seçtiğiniz programı Araştırma.

Halk müziği alanında yüksek lisans derecesi alan mezunlar araçlara veya vokallerinden gibi ya gidebilirsiniz tüm dünyada toplulukları profesyonelce gerçekleştirmek için. Bazı mezunlar doktora takip ve yüksek okullar ve üniversiteler gibi eğitim kurumlarında halk müziği öğretmek için seçebilirsiniz. Bir master derecesini elde tüm dünyada müzik performansları için yüksek profilli fırsatlar öğrencilere maruz bırakabilir.

Onlar başvuru sürecinin parçası beri kendi seçtikleri okula seyahat etmek gerekebilir yargıçların önünde bir performans genellikle olsa Öğrenciler genellikle, online başvuru yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Sahne Sanatları
  • Müzikoloji
  • Halk Müziği
Çalışma alanları
  • Sahne Sanatları (2)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

İlgili çalışma alanları