Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 24 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Havacılık Mühendisliği 2024

24 Yüksek Lisans programlar içinde Havacılık Mühendisliği 2024

genel bakış

Bir yüksek lisans, genellikle elde etmek için bir ila iki yıl alır bir çalışma birimi. Öğrenciler, seçtikleri çalışma alanlarında beceri, bilgi ve deneyim üzerine kariyer yapmak ve daha yüksek ücretli işler için rekabet edebilmek için beceri kazanabilirler.

Havacılık Mühendisliği Yüksek Lisesi Nedir? Bu programların amacı, sorun çözme ve mühendislik alanındaki akranlarla çalışmak için gerekli kavramsal, araştırma ve analitik becerileri oluşturmaktır. Kurs çalışmaları, havacılık navigasyon ve teknolojisi, uydu tasarımı, ileri hesaplama yöntemleri, havacılık itme ve temel mühendislik görevlerini içerebilir. Öğrenciler, bir programı, ilgili konularda ek parça ile birleştirmek veya bir Doktora programı sürdürmeye devam etmek isteyebilirler.

Uçak mühendisliği programını tamamlamak birçok fayda sağlayabilir ve çok çeşitli kariyer olanaklarına açılabilir. Etkili iletişim, teorik becerilerin uygun bir şekilde uygulanması ve küresel mühendislik ortamlarına maruz kalma, öğrencilerin alanlarında daha ödüllendirici pozisyonlar kazanmak için öğrencileri hazırlamasına yardımcı olabilir.

Bir programın alınmasının maliyeti, okulun bulunduğu yere ve seçilen kurslara bağlı olarak değişebilir. Bir programla ilgilenen öğrenciler, maliyetleri ve ek gereksinimlerle ilgili kurumlarıyla iletişim kurmalıdır.

Uçak mühendisliği bölümünden mezun olmak, öğrencilerin çok çeşitli görevler üstlenmesine yardımcı olabilir. Potansiyel havacılık ve uzay fırsatları danışmanlık mühendisleri, sistem mühendisleri, imalat mühendisleri, endüstri mühendisleri, makine mühendisleri, elektrik mühendisleri, bilgisayar donanım mühendisleri, mimarlık müdürleri, havayolu operatörleri ve öğretmenleri içerir. Birçok mühendis, federal hükümet, askeri, uzay ürünleri üreticileri, kolejler, üniversiteler, araştırma kuruluşları ve danışmanlık kuruluşları gibi ilgili sektörlerde iş bulur.

Sürekli eğitim, zaman zaman denge için bir sorun olabilir. Kurslar, her çeşit öğrenciyi barındırabilmeleri için tam zamanlı ve yarı zamanlı seçeneklerle uluslararası olarak sunulmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Mühendislik Çalışmaları
  • Havacılık Mühendisliği
Çalışma alanları
  • Mühendislik Çalışmaları (24)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı