Keystone logo

34 Yüksek Lisans programlar içinde Havacılık Havacılık Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Havacılık
 • Havacılık Yönetimi
Çalışma alanları
 • Havacılık (34)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Havacılık Havacılık Yönetimi

  Yüksek lisans derecesi, bir kişinin kariyerlerini önemli derecede ilerletmesine yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuş bir yüksek lisans derecesidir. Çoğu kariyer öğrencisi için, bu nihai hedeflerden biridir. Yüksek lisans derecesine sahip olmak, normalde bir miktar uzmanlık göstermenin bir yoludur.

  Havacılık Yönetiminde Usta Nedir? Bir Avukat Ulaştırma Yüksek Lisans programı, öğrencileri havacılık endüstrisinde kariyer için hazırlayan, özellikle öğrencileri sürekli gelişen eski ve yeni uçaklarla çalışacak şekilde yetiştiren bir eğitimdir. Uçak endüstrisinin karşılaştığı, hükümet yönetmeliklerine uyma ve uçmayı planlamadan uçakları tamir etmesi gibi uçakla ilgili tüm zorluklarla birlikte, program katılımcıları, kontrolleri nasıl izleyeceklerini, sorunları çözüp, emniyet programlarının ve protokolünün geliştirilmesini teşvik etmeyi öğrenmek için önemlidir. .

  Lisansüstü seviyedeki dersleri almak, bir kişinin başta meslektaşları olmak üzere diğer insanlarla daha güvende konuşabilmesine yardımcı olabilir. Sınıfta, öğrencilere genellikle kendi bölümünün lider olmasını öğretirler. Güven ve liderlik becerilerine ek olarak, havacılık endüstrisine geçişi kolaylaştırarak baskı altındaki bir durumu hızlı bir şekilde analiz etme yeteneğini de toplayabilirler.

  Bir yüksek lisans derecesinin maliyetinin düşürülmesi zor olabilir. Birçok okul kendi ders ücretlerini ve ücret ücretlerini belirler. Bu, aynı zamanda hangi ülkenin veya devlet öğrencisinin geldiğine bağlıdır.

  Havacılık yönetiminde bir derece aldıktan sonra, sivil havacılık alanında mevcut olabilecek birkaç kariyer vardır. Üreticilerden işletmecilerden girişimcilere kadar bu tür bir eğitimden elde edilen yetenek genellikle çok arzu edilir. Bir operatör olarak, bir kişi misyonları etkin bir şekilde yerine getirirken operasyonel ve teknik çözümler geliştirebilir. Üreticiler operatöre ihtiyaç duyacakları ekipmanı sunmak için sıkı güvenlik kurallarına uymayı başarabilirler.

  Havacılık Yönetiminde Yüksek Lisans kurma konusunda bilgi almak için, öğrenciler kendilerine en yakın olan üniversitelere bakmak isteyebilir. Ayrıca, program çevrimiçi alınabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.