Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 24 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Hayvan Bakımı ve Refahı 2024

24 Yüksek Lisans programlar içinde Hayvan Bakımı ve Refahı 2024

genel bakış

Eğitiminizi lisans derecesinin ötesine taşımak isterseniz bir yüksek lisans derecesi mükemmel bir seçenektir. Bu tür bir program genellikle bir ila üç yıl içerisinde tamamlanabilir ve çeşitli farklı alanlarda mevcuttur.

Meraklı olabilirsiniz: Hayvan Bakımı ve Refahında Usta Nedir? Bu tür program öğrencilerin farklı canlıların bakımını, onlarla çalışmayı ve korumayı öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu dersi alanlar, biyoloji, ekoloji, hayvan psikolojisi, ormancılık veya tarım gibi bir dizi konuda bilgi sahibi olabilirler. Öğrenciler belirli bir türe veya çevreye odaklanmayı seçebilir; Ayrıca hayvanlar hakkında daha genel bir şeyler öğrenebilirler. Daha önce biyoloji veya ilgili bir alan okuduysanız, bu mükemmel bir seçimdir.

Hayvan Bakımı ve Refah Üzerindeki Bir Usta size kariyeriniz boyunca fayda sağlayabilecek bir takım beceriler kazandırabilir.Eleştirel düşünme ve problem çözme yeteneklerinizi iyileştirmeyi ve hayvanlarla ilgilenme ile ilgili önemli teknik becerileri geliştirebilirsiniz.

Bu derece türünün maliyeti, program yapısı, eğitim dalgalanmaları ve malzeme maliyetleri gibi faktörlere bağlı olacaktır. Geçerli finansal bilgileri almak için seçtiğiniz kuruma başvurduğunuzdan emin olun.

Hayvan bakımı ve refah eğitimini üstlenenler, bir dizi farklı meslek edinebilirler. Örneğin, mezun bir hayvan davranış uzmanı, ormancı, biyolojik danışman veya çevresel etki analisti olarak çalışabilir. Mezunlar, bireysel beceri setlerine bağlı olarak, sıklıkla avcılık yapanlar, çiftçiler veya biyologlar olarak da çalışabilirler.

Hayvan bakım yüksek lisans derecesine doğru yola çıkmaya hazır mısınız? Tek yapmanız gereken aşağıda programınızı aramak ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçmektir.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yaşam Bilimleri
  • Hayvan Bilimi
  • Hayvan Bakımı ve Refahı
Çalışma alanları
  • Yaşam Bilimleri (24)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı