Keystone logo

4 Yüksek Lisans programlar içinde Hukuk Çalışmaları Ekonomi Hukuku çalışmaları Hukuk ve Finans 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Hukuk Çalışmaları
  • Ekonomi Hukuku çalışmaları
  • Hukuk ve Finans
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Hukuk Çalışmaları Ekonomi Hukuku çalışmaları Hukuk ve Finans

Hukuk ve finans alanında yüksek lisans derecesi aramak Öğrenciler, güncel ya da, ticari, kurumsal ve uluslararası finans ile ilgili olarak yasal ve mali yöntemleri arasındaki ilişkiyi bilgilerini genişletmek isteyen hukukçular kalkınan olabilir.

&nbsp

Hukuk ve Finans Master nedir? Bu yasal bir lens aracılığıyla, modern muhasebe, uluslararası ticari işlemler, gelişmekte olan piyasalar ve diğer finansal manevraların bir öğrencinin anlayış genişletmek için tasarlanmış gelişmiş bir derecesidir. Öğrenciler, kurumsal hukuku, bankacılık yapıları ve düzenlemeleri, iflas ve alacaklıların haklarını, sigorta hükümet düzenlemeleri, hedge fonlar, ticari kredi ve proje finansmanı için giriş içerebilir eğitim kursuna taahhüt ederler. Bugünün programları da dünya genelinde finansal krizin etkileri kapsar.

&nbsp

Hukuk ve finans derecesi ulaşmak için sayısız faydaları vardır.yetenek düzenlemelere ilişkin mali işlemleri kavrayabilme ve hukuk hem hükümetler ve şirketler için çok değerlidir. Bir derece menkul fırsatlar, danışmanlık, yönetmelik ve küresel sivil toplum örgütleri anahtar katılım için zemin oluşturmaktadır.

&nbsp

Bir yüksek lisans maliyeti programdan programa değişiklik gösterebilir. En doğru bilgiler ilgili öğrenim ve ücretler seçtiğiniz okulun kabul ofisinden elde edilebilir.

&nbsp

Ekonomik faaliyetin yasal durumdan derin bir anlama gerektiren Kariyer politika yapımı için satış gam çalıştırın. Bugün her zamankinden izlenmesi ve yasal açıdan ekonomik faaliyet analiz üzerinde daha büyük bir odak olabilir. Derece-sahipleri için Fırsatlar, bir finansal şirkete mal satış, gayrimenkul finansmanı, bankacılık, proje finansmanı veya in-house danışmanına özel sermaye pozisyonları içerir.Hükümet bir kariyer yolu, ya da uluslararası Dünya Bankası ABD Federal Rezerv Bankası veya Internal Revenue Service bir düzenleyici veya denetleyici konumunda yol açabilir.

&nbsp

Hukuk ve finans alanında yüksek lisans derecesi ile gelecekte yatırım. Kampüs içi ve çevrimiçi daha fazla esneklik için hem dünyada mevcut tüm programlar vardır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.