Keystone logo

39 Yüksek Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Ticaret İş Ekonomisi 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Ticaret
  • İş Ekonomisi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (39)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Ticaret İş Ekonomisi

Yüksek lisans öğrencileri bir lisans programını tamamladıktan sonra eğitimine devam etmesi için tasarlanmıştır. yüksek lisans programı tarafından sunulan bilgi ve becerileri doğru başarılı bir kariyer içine atlamak için mezun hazırlamak için tasarlanmıştır.

İşletme Ekonomisi alanında yüksek lisans nedir? Çalışmanın Bu alan bir şirket işleyişi ile ilgili olarak iktisat uygulama odaklanır iş dalıdır. İş ekonomisi öğrenciler sık ​​sık ekonomi ve iş programları hem derslerin bir arada almak. Ayrıca, antropoloji, psikoloji ve kamu ekonomisi dahil olmak üzere birçok gerekli sosyo-politik çalışmalar vardır.

İş bir kariyer inşa etmek en ödüllendirici alanlardan biridir, fakat girmeye zor bir sektör olabilir. işletme ekonomisi incelenmesi genellikle şirketlere onları cazip kılan odak benzersiz bir açı sağlayarak öğrencilere yarar.Yüksek lisans derecesi sahipleri genellikle çok yüksek maaşlar kazanmak ve genellikle daha sonra aranır.

master derecesini elde maliyeti biraz değişebilir. Seçtiğiniz Okul ve program eğitimi ve diğer maliyetleri etkileyecektir. Çalışmanın ülkeniz de maliyet değiştirir. Eğer bir iş ekonomi programına kayıt önce, gerekli gider araştırma oldukça akıllıca olacaktır.

işletme ekonomisi alanında mezunlarına mevcut kariyerlerinin en analitik bulunmaktadır. Ekonomi uzmanları, pazar ölçmek yardımcı tavsiyeler yapmak ve etkisi karar verme. Bir yatırım danışmanı, pazar araştırma uzmanı, iş analisti, ya da banka yöneticisi olarak çalışmak mümkündür. Eğer yönetimi ile ilgili ise, finans müdürü olmak da mümkündür. Yüksek lisans, genellikle üst düzey iş ekonomi işlerini başlatmak için gereklidir.

iş ekonomi diplomasını aldıktan ilgilenen varsa, sizin için uygun olan programı bularak başlar. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.