Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 51 Yüksek Lisans Dereceleri içinde İş İstihbaratı 2023

51 Yüksek Lisans programlar içinde İş İstihbaratı 2023

genel bakış

İş zekası tüm hakkında bilgi giriş büyük miktarda kuruluşların süreçleri ve yetenekleri ve çıkış yeni fırsatlar, stratejileri, rekabet avantajı ve istikrar için potansiyele sahiptir. İş Zekası öğrencilerin ana, veri madenciliği, karmaşık olay işleme, iş performansı yönetimi, süreç madenciliği, tahmine dayalı analitik, metin madenciliği, çevrimiçi analitik işleme ve kuralcı analitik gibi kıyaslama gibi, araçlar ve teknolojileri kullanarak iş ile ilgili bilgileri rapor ve analiz öğreneceksiniz . İş Zekası programlarında birçok Yüksek Lisans iyileştirilmesi için ideal bir iş süreçlerini belirlemek ve değişim önerileri haklı çıkarmak için Altı Sigma ve iş hikayenin kavramını kapsayacak.

İş Zekası lisans programları Master E-İş, Akıllı Ulaşım Sistemleri ve Hizmetleri, Bilişim ve Stratejik Yönetimi Bilim derece özel Masters sunuyoruz.Birmingham, Londra, Borås, Denver ve Barcelona üniversite ve iş okulları mevcut, diğerleri arasında, öğrenciler sürdürmeye İş Zekası derecede hangi Lisans karar verirken seçim için özellikli çeşitli programlar var. Bir yüksek lisans tez projesi tipik bir iki yıl son ve sonuçlanacak İş Zekası programlarında yüksek lisans.

Bir ilgili konuda bir lisans 'derecesi tamamlamış, ve özgeçmiş için bir rekabet avantajı eklemek isterseniz, neden aşağıdaki özellikli üniversite ya da iş okulları herhangi birinde İş Zekası lisans programları Master hakkında daha fazla bilgi yok !

Daha fazla oku

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • İşletmecilik Çalışmaları
 • İş İstihbaratı
Çalışma alanları
 • İşletmecilik Çalışmaları (51)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı