Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 43 Yüksek Lisans Dereceleri içinde İşletme Bilişim Sistemleri 2024

43 Yüksek Lisans programlar içinde İşletme Bilişim Sistemleri 2024

genel bakış

Yüksek lisans programı, lisans eğitimini belirli bir alanda başarıyla tamamlayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu dereceler, giriş seviyesinin ötesinde becerileri geliştirir ve bir mesleğin daha büyük bir ustalık kazanmasına yol açar. Çoğu program bir ila iki yıl sürecek ve bitmiş bir final projesi veya tezi gerektirecektir.

İşletme Bilgi Sistemlerinde Usta Nedir? Bu programlar mezunları bilgisayar teknolojisini kullanarak önemli bilgileri yönetmeye ve kontrol etmeye hazırlar. Öğrenciler, farklı teknolojileri sorunsuz birlikte harmanlamayı ve büyük kuruluşların ihtiyaçlarını kolaylaştırmayı öğrenebilir. Ayrıca, önemli verilerin nasıl paylaşılacağını öğrenirken aynı zamanda güvenliğini de koruyabilirler. Bu programlar, öğrencilerin, aynı zamanda güvenli olan çevik ve duyarlı bilgi ağları sağlayabilecek profesyoneller olmasına yardımcı olabilir.

Donanım, yazılım ve veri tabanı yönetim teknikleri bilgisi bu mezunlara mevcut bilgi sistemlerinin performansını artırma olanağı verir. Mevcut bilgisayar ağlarını değerlendirebilir ve operasyonel verimliliklerini en üst düzeye çıkarabilirler. Ayrıca, yeni BT sistemleri tasarlayıp uygulayabilir ve diğer BT profesyonellerinin ekiplerini kurabilirler.

Gelişmiş bir derece için maliyetler değişebilir. Öğrenciler, ayrıntılar için okudukları okulların kayıt bölümüne başvurmalıdır. Öğrenim materyalleri ve materyallerin masraflarına ek olarak, seyahat masrafları ve yaşanacak konaklama masrafları için bütçelendirilmesi de gerekiyor.

İşletme Bilgi Sistemlerinde Yüksek Lisans bittikten sonra, mezunlar BT departmanı yöneticileri ve proje liderleri olarak kariyer için hazırdır. Endüstriler için çeşitli seçeneklere sahip olacaklar ve özel işletmeler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar veya devlet kurumları için çalışabilirler.Teknoloji ve telekomünikasyon şirketleri, çoklu bilgi ağlarını denetlemek için bu uzmanları kiralamaktadır. Bazı daha girişimci mezunlar kendi şirketlerini kurmaya veya danışman olarak çalışmaya karar verebilirler.

Uluslararası öğrencilerin öğrenme fırsatlarını kolayca genişleten çevrimiçi kurslar mevcuttur. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgi Sistemleri
  • İşletme Bilişim Sistemleri
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (43)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı