Keystone logo

30 Yüksek Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Finans İşletme Finansı 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans
  • İşletme Finansı
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (30)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Finans İşletme Finansı

Bir master derecesini elde diğer profesyoneller ayıran oldukça büyük bir başarıdır. derece Bu seviye size uzmanlık ve kendi alanında bir iş elde yardımcı olmak için emin bağlılık düzeyi vererek, ileri eğitim vermektedir.

İş Finans alanında yüksek lisans nedir? Bu yüksek lisans programı, kurumsal mali yönetim karmaşıklığı için hazırlar. Kurs genellikle muhasebe, ekonomi, finansal modelleme, servet yönetimi ve yatırım bankacılığı içermektedir. Öğrenciler ayrıca istatistik, lineer cebir ve kendi uzmanlık alanına bağlı olarak diğer odaklı matematik derslerini almaları gerekebilir. Bazı programlar kurumsal finansman, finansal teori ve hatta davranışsal finans alanında özel eğitim sunuyoruz. Öğrenciler programa başvurmak için bir lisans gerekir, ancak derecesi mutlaka bir iş alanında olmak zorunda değildir.

İş Finans Bir Usta, kişisel ve kurumsal finansman inceliklerini gerçek dünya poz sağlar. Öğrenciler, birleştirme ve satın almalar, varlık yeniden tahsis ve öngörü analiz gibi durumlara almaya hazırlık bilgi ve becerilerini genişletmek için fırsat verilmiştir.

İş Finans Master elde etmek için maliyet kuruma bağlıdır. Bu Harç, ücretler ve kitap ve yazılım programları gibi gerekli öğrenme kaynakları için tahmini maliyetler için mevcut program bir dökümünü almak için her kabul departmanına başvurun en iyisidir.

Birçok mezun sigorta kariyer, kişisel finansal planlama, kurumsal mali yönetim, özel sermaye veya ticari bankacılık peşinde. Öğrenciler ayrıca kendi finansal hizmetler firması bireyler veya işletmeler için danışman olarak çalışmaya başlamak için tercih edebilir. Diğerleri kamu sektörüne girişim ve muhasebeciler, denetçiler ve vergi hazırlayıcıları olarak roller alabilir.

tam zamanlı öğrenci olmanın mümkün veya pratik değilse, kesinlikle mevcut yaşam tarzına uyması saygın online programlar bulabilirsiniz. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.