Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 14 Yüksek Lisans Dereceleri içinde İşletme Mühendisliği 2023

14 Yüksek Lisans programlar içinde İşletme Mühendisliği 2023

genel bakış

Genellikle, belirli bir alanda lisans dereceleri elde etmiş olanların daha da bu konu hakkındaki bilgilerini genişletmeye karar ve onlar lisansüstü programlarına katılarak bunu. Yüksek lisans programları genellikle yaklaşık iki ya da üç yıl içinde tamamlanabilir çalışmanın yoğun programlardır.

Sadece İş Mühendisliği Master nedir? Bu titiz programı katılımcılara iş, hukuk ve mühendislik ile ilgili ortamlarda etkin bir şekilde çalışması için gereken birikiminiz vermek için tasarlanmıştır. Bu programlara çalışmanın ortak alanları genellikle iş idaresi, iş yönetimi, genel yönetim bilimi, tedarik zinciri yönetimi, hukuk sistemini, ekonomi, teknoloji ve genel mühendislik sayılabilir. Diğerleri konusuyla bir her şeyi kapsayan bir yaklaşım sunarken Bazı programlar, örneğin inşaat mühendisliği olarak mühendislik, belirli alanları vurgulamak.

Birçok yüksek lisans alıcıları ileri derecesini elde ettikten sonra daha güçlü iş tatmini ve daha kazanç potansiyeli not edin. Mezunlar ayrıca kolej veya üniversitede iş mühendisliği öğretim pozisyonlarına başvurmak için genellikle uygundur, onlar seçmelisiniz.

Iş mühendislik dersleri alarak ilişkili maliyetler nedeniyle böyle bir kurs popülerlik ve coğrafya gibi faktörler önemli ölçüde dalgalanma nedeniyle, belirli bir program ilgilenenler doğru kayıt masrafları için teklif okula başvurmalısınız.

İşletme Mühendisliği programlarında Yüksek Lisans mezunları çeşitli alanlarda kariyer başarısı için hazırlanmıştır. Birçok işletme yöneticileri, tedarik zinciri yöneticileri veya finansal kuruluşların yöneticileri olmaya devam ediyor. Diğerleri sivil ya da mali mühendisleri gibi kazançlı bir iş bulmak.Bazı kolej veya üniversite seviyesinde konuyu ya da benzer bir konuyu öğretmek için tercih ederken en mezunları, teknik, mali veya işle ilgili meslekleri çeşitli içinde iş bulmak.

Bizim veritabanı dünyada okullar tarafından sunulan çevrimiçi birçok iş mühendisliği yüksek lisans programlarına keşfetmeye başlamak için harika bir yerdir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Mühendislik Çalışmaları
 • İşletme Mühendisliği
Çalışma alanları
 • Mühendislik Çalışmaları (14)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı