Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 60 Yüksek Lisans Dereceleri içinde İşletme ve Ekonomi 2024

60 Yüksek Lisans programlar içinde İşletme ve Ekonomi 2024

genel bakış

Her şirket tektir, ama hepsi çalışması için aynı temel ilkelere dayanmaktadır. arz ve talep teorisi, her iş bakmalıdır piyasa güçlerini açıklar. Firmalar eleştirel analiz ve içgörü sağlamak için İşletme ve Ekonomi Master ile yetenekli bireylere ihtiyacımız var.

İşletme ve Ekonomi Master nedir? Bu tamamlamak için lisans çalışmalarının iki yıl gerektirir gelişmiş bir derecesidir. Öğrenciler planlamak ve karlı işlemleri yürütmek için gerekli stratejik düşünme yeteneklerini geliştirmek. Bu öğrenciler ekonomi işleri ve üst düzey yönetime açıklamalar ve seçenekleri sunmak için çağrıda nasıl hakkında son teorileri ile hazırlanır. Onlar mümkün olan en verimli şekilde bir şirketin kıt kaynakları yönetmek için stratejiler oluşturmak.

Ekonomi çalışmanın geniş bir alandır, fakat odak firmalarının işlev nasıl özel olduğunu.Piyasa ortamında özel işletmelerin eylemleri nasıl etkilediğini incelemek Öğrenciler daha da eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek. Öğrenciler ortak yazılım araçları ile çalışmak nasıl, onlar Verilerin toplanması ve analiz teknikleri geliştirmek. Kendi programının tamamlanmasıyla, mezunlar kendi bulgularını ve onların örgütlerinin karlılığını etkileyecek eylem kurslarına öneriler yapabilir.

Bu programların maliyeti kurumlarına bağlı olarak değişebilir. Öğrenciler belirli ücret ve harç oranları hakkında daha fazla bilgi için kendi seçtikleri okulun kabul departmanı başvurmalısınız. Bu çalışmanın zamanında konut, yemek ve diğer giderlerin maliyetini dikkate almak da önemlidir.

Ileri derecede, öğrenciler birçok büyük şirketlerin liderlik rolleri için hazırlanmıştır. Bu profesyoneller genellikle perspektif ve yön vermek için üzerine denir.Onların becerileri birçok alanda ve iş fonksiyonları arasında geçerlidir. Onlar operasyonlar, lojistik ve pazarlama iş bulmak. Bunlar özellikle de planlama kariyer için uygundur ve imalat firmalarının üretim süreçlerini organize çalışmaları bulabilirsiniz.

Bu hemen seçenekleri araştırma başlatmak için önemlidir. Birçok öğrenci için, geleneksel üniversite sınıf ortamında pratik değildir. Coğrafi veya zamanlama zorluklar olanlar için, çevrimiçi üniversiteler birçok mükemmel öğrenme fırsatı sunuyoruz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Ekonomi
  • İşletme ve Ekonomi
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (60)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı