Keystone logo

61 Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Teoloji İlahiyat 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Beşeri Bilimler
  • Teoloji
  • İlahiyat
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (61)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Teoloji İlahiyat

Bir Yüksek lisans öğrencileri çalışma kendi alanında bir kariyer bulmanıza yardımcı olan yüksek lisans derecesi. Bir derece tüm dünyada üniversitelerde kazanılan ve genellikle programa bağlı olarak tamamlamak için iki ila dört yıl arasında sürer edilebilir.

İlahiyat alanında yüksek lisans nedir? Bu program bir kilisede bakana isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Mezun olduktan sonra, öğrenciler, kilise ve misyonu derin bir anlayışa sahip olmalıdır İncil Yunanca ve İbranice yetkili olacak ve kendileri gibi başkalarının ruhsal olgunluğa geliştirmek için bir taahhüt var. Çekirdek konular genellikle teolojik ve pratik bakanlığı ve İncil çalışmaları içerir. Diğer kurslar Hermeneutik, Eski ve Yeni Ahit temelleri, Pentecostal çalışmaları, Hıristiyan etiği, ilkeleri ve öğretim uygulamalarını, araştırma ve rapor yazma içerebilir.

mesleki becerilerini inşa ederek bir ilahiyat lisans parası peşinde Bireyler bir kilise ve cemaat kurşun muktedir.Onlar da toplumda çağdaş konularda bağımsız oluşturulan kararlar için ilahiyat ilkelerini kullanmak kapasitesine sahiptir.

Bir ilahiyat derecesini elde ilişkili maliyetler bir yerden diğerine değişecektir. Programın okul ve süresi yeri maliyeti içine faktör olacaktır. tam olarak ne ders bilmek isteyen öğrenciler ve ücretler doğrudan okulları başvurmalısınız olacaktır.

İlahiyat Bir Usta olan bireyler için kariyer fırsatları vardır. Beklentiler pastoral çeşitli bağlamlarda olmak bakanları, öğretmenler ve liderleri yer alıyor. sağlık ayarları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve kurumsal ortamlar gibi kilise ve tapınaklar, istihdam için bazı seçenekler vardır. Diğerleri profesör olmayı tercih edebilir Bazı mezunlar, cezaevlerinde ve hastanelerde din görevlileri olmak seçin.

Bizim veritabanı kullanarak hemen bakanlık eğitime başlarlar.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.