Keystone logo

35 Yüksek Lisans programlar içinde Eğitim ve Pedagoji İlköğretim 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Eğitim ve Pedagoji
 • İlköğretim
Çalışma alanları
 • Eğitim ve Pedagoji (35)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Eğitim ve Pedagoji İlköğretim

  Yüksek lisans programları, lisans derecesini zaten tamamlayan öğrenciler içindir. Ek çalışmalar, kavramlar geliştirmeye ve teorilere ve ileri tekniklerle ilgili daha ayrıntılı araştırmaya devam ediyor. Çoğu öğrencinin bitirmek için iki yıllık tam gün devam etmesi gerekiyor ve öğrenciler genellikle konu materyalinin ustalığını gösteren resmi bir projeyi tamamlamış olmalı.

  İlköğretimde Master Nedir? Bu lisans programları genellikle özel olarak ilkokul sistemindeki eğitimcilerin ihtiyaçlarına odaklanmaktadır. Yeni nesil öğrencileri yetiştirmek isteyen liberal sanat üniversiteleri için hazırlanmıştır. Çalþma konularý genellikle, eðitim teknikleri, bir sýnýf yönetmek için yöntemler ve ortak eðitim modelleri içerir. Öğrenciler okul yaşındaki çocuklar ve öğrencilerin velileri ile etkili bir şekilde iletişim kurmayı öğrenebilirler.

  Bu programlardan birini tamamladıktan sonra, mezunlar bir öğrencinin öğrenme başarılarını en üst düzeye çıkaracak bir ders tasarlayabilirler. Aynı zamanda bir çocuğun gelişimiyle ilgili sorunları belirlemek için öğrenme psikolojisi hakkında yeterli bilgiye sahip olmalıdırlar. Programlar genellikle halka açık konuşma ve iletişim tekniklerini güçlendirir.

  Bu programlar için maliyetler çılgınca değişir. Öğrenciler, en iyi değeri almak için hem geleneksel hem de çevrimiçi üniversiteleri düşünmelidirler. Bu kurumların kabul departmanları daha spesifik maliyet bilgileri sağlayabilir.

  Çoğu mezun öğrenci eğitim alanına öğretmen olarak girer, ancak hedeflenen bu kariyer sonucu içinde bile çeşitlilik vardır. Eğitimcilerin hemen hemen her cemaatte ihtiyaç vardır ve mezunların nerede çalışıp yaşayabilecekleri seçenekler olabilir. Ayrıca, sanat, tarih veya matematik gibi belirli konularda uzmanlık imkânı da vardır.Bazı öğrenciler daha fazla akademik eğitim ve danışman, yönetici ve okul psikologları olarak çalışmak için uzmanlıklarını daha da hassaslaştırmaktadır.

  Belirli bir derece planına karar vermeden önce iyice araştırma yapmanız için birçok farklı eğitim organizasyonu bulunmaktadır. Zamanlama ve lojistik kısıtlamalarınız varsa, çevrimiçi programlar mükemmel bir seçenektir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.