Keystone logo

29 Yüksek Lisans programlar içinde Sanat Çalışmaları İllüstrasyon 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Sanat Çalışmaları
  • İllüstrasyon
Çalışma alanları
  • Sanat Çalışmaları (29)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Sanat Çalışmaları İllüstrasyon

Yüksek lisans derecesi, bir çalışma alanındaki ileri öğrenmeyi ifade eden bir lisansüstü eğitimdir. Birçok öğrenci için, bu derece 18-24 ayda kazanılabilir.

İllüstrasyonda Master Nedir? Bir sanatçı olarak sahip olabileceğiniz en önemli becerilerden biri, hikayeyi anlatmak için sanat kullanarak stratejik düşünme yeteneğidir. Kitlenizi öyküye çıkarırken büyük olasılıkla karakterler nasıl yaratacağınızı ve onlara benzersiz kişilikler kazandıracağınızı öğreneceksiniz. Güzel sanatlar da kavramlar, kompozisyon, çağdaş sanat ve daha pek çok konuda kurslar ile ulaşabileceğiniz bir yerdedir. Hem dijital hem de geleneksel (kalem ve mürekkep gibi) biçimleri kullanarak yaratıcı çizimde pratik becerilerle mezun olabilirsiniz.

İllüstrasyonda Master Kazanmak, size seslerinizi ve fikirlerinizi ifade etme güveni vererek çeşitli kişisel ve mesleki durumlarda size yardımcı olabilir. Muhtemelen yaratıcı vizyonlarınızı ve sanat tekniklerinizi geliştirmeyi ve projeleri yönetmede kullanılacak liderlik becerilerini kazanmayı öğreneceksiniz.Ayrıca, kariyer alanlarında size hizmet ettiğinden emin olduğunuz değerli sunum becerileri kazanabilirsiniz.

İllüstrasyonda Yüksek Lisans sunan nitelikli birçok okul var. Eğitim masrafları, seçtiğiniz okula ve bulunduğu yere bağlıdır. Kurs ücretlerinin dökümü için doğrudan okulla iletişime geçin.

Bir oyuncuysanız, belki de diğer taraftan oyunlara bakmak ve bunları göstermek için yardım etmek istersiniz. Çizgi romanlar çizmek veya karikatürist olmak ister misiniz? Storyboard sanatçıları reklam ajanslarında veya Hollywood'da olmak üzere her zaman talep görür. Dijital olsun ister basılı olsun, kitapların daima bir kapak tasarımcısı olması gerekir; belki de çocuk kitaplarını göstermek istersiniz. Bütün bu kariyerler, illüstrasyon becerileri gerektirir.

Bu kariyer yolunu keşfe hazırsanız, İnternet tabanlı tekliflerle katılabileceğiniz tüm dünyada çeşitli okullar bulunmaktadır.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.