Keystone logo

46 Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Edebiyat İngiliz Edebiyatı 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Beşeri Bilimler
  • Edebiyat
  • İngiliz Edebiyatı
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (46)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Edebiyat İngiliz Edebiyatı

lisans derecesi ile tamamlayan birçok master derecesi ile çalışma seçtikleri alanda bilgilerini ilerletmek için seçin. Bu programlar genellikle tam ya da yarı zamanlı çalışma genellikle seçeneği ile, tamamlamak için 3-1 yıl arasında sürebilir.

İngiliz Edebiyatı alanında yüksek lisans nedir? Bu derece yeni mezunlar için popüler, hem de akademik bir vakıf ile pratik bilgilerini güçlendirmek isteyen deneyime sahip olanlar gibi. İngiliz Edebiyatı Bir Usta genellikle edebi ve kültürel bağlamlarda yazılı İngilizce dil anlatılarını inceleyen bir yüksek lisans derecesi. Öğrenciler tarihsel dönemler bir dizi yazılı yazarların çeşitli çeşitli eserler çalışma olabilir. Bu derece tipik edebiyat teorisi, okuduğunu anlama ve eleştirisini, dilbilim ve philogy birleştirir. lisans programının sonunda, öğrenciler genellikle üretmek ve kendi çalışmaları ile ilgili bir konuda yazılı bir akademik tezini savunmak için gerekli olacaktır.

İngiliz edebiyatı bir yüksek lisans derecesi genellikle sadece okuduğunu anlama değil içerir, ama aynı zamanda öğrencilerin gelişmiş yazılı ve sözlü iletişim becerileri, analitik yeteneklerini ve başarılı bir anlatı zanaat nasıl bir anlayış geliştirmek için izin verebilir. Bu beceriler çeşitli alanlarda istihdam için mezun hazırlamak ve daha fazla akademik takipçiliği için güçlü bir temel oluşturmak.

yüksek lisans maliyeti yaygın seçilen okul, konumu ve programın uzunluğuna göre değişiklik gösterebilir. ders ücretleri ve mali yardım tartışmak için özel akademik kurum başvurun.

İngiliz edebiyatı master derecesini tamamladıktan bir kolej veya üniversite düzeyinde ilgili derslerine uygun olması için izin verebilir. Birçok mezun, aynı zamanda sık sık medya, gazetecilik, yazı ve yayıncılık alanlarında iş bulmak.lisans programının öğrenilen pratik becerileri sayesinde, reklam, halkla ilişkiler, pazarlama ve diğer görünüşte daha az ilgili alanlarda bir dizi de bulmak çok çalışma.

esneklik ve okuyan çevrimiçi uygun fiyatta dünya çapında mevcut programlarda bir artış yarattı. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.