Keystone logo

35 Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Dil Çalışmaları İngilizce Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Beşeri Bilimler
  • Dil Çalışmaları
  • İngilizce Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (35)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Dil Çalışmaları İngilizce Çalışmaları

Yüksek lisans programı, lisans eğitimlerini tamamlamış ancak hala akademik becerilerini geliştirmeye devam etmek isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. Bu programlar genellikle bir veya iki yıl daha tam zamanlı çalışma gerektirir. Mezun olmak için, öğrenciler genellikle ders materyali ile yeterlilik gösteren bir final projesini tamamlamalıdırlar.

İngiliz Araştırmaları Yüksek Lisansı nedir? İngilizce dili ve etkisini daha da ileri götüren bir lisans programıdır. Çalışmanın konuları arasında dilin kökeni ve etimolojisi ile küresel etkisi derinlemesine analiz edilir. Öğrenciler, İngilizce'yi benimsemiş hakim Batılı kültürlerden ve modern iş, siyaset, hukuk ve sanatı nasıl etkilediğinden öğrenebilirler. Kursun büyük kısmı eleştirel okuma ve yazma alıştırmaları içerebilir.

Araştırma yaparken öğrenciler analitik ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirirler.Bunlara, bilgi kaynaklarını değerlendirecek ve anlam ve özgünlük nüanslarını değerlendirecek öğretilir. Öğrenciler, izleyicileri bilgilendirmek ve ikna etmek için teknikler geliştirdikçe, çok daha iyi yazarlar haline gelebilir ve konuşma becerilerini geliştirirler.

Öğrenim ücretleri kuruma bağlıdır. İlgilenenler dikkate alınan üniversitelerin kabul bölümlerine başvurmalıdır. Üniversiteye devam ederken öğrencilerin seyahat ve yaşam masrafları için de bütçelendirmeleri teşvik edilir.

Bu programlardan birini tamamladıktan sonra, mezunlar net iletişim kurmak isteyen işler için hazırlanan işgücüne girebilirler. Pek çok kişi eğitimcidir ve farklı düzeylerde kamu ve özel eğitim seçeneklerine sahiptir. Mezunlar, tekrar eden yayınlarda veya serbest gazeteci olarak profesyonel olarak katkıda bulunanlar olarak yazabilirler. Hatta bazıları kendi edebiyat parçalarını yaratmaya odaklanır. Reklam firmaları da pazarlamada çalışmak için bu profesyonelleri kiralayabilir.

Doğru programı bulmak için mümkün olduğunca çok seçeneği düşünmek önemlidir. Coğrafi sınırlamaların üstesinden gelmek için esnek çevrimiçi kolejlerden yararlanabilirsiniz. Bu programlar genellikle mükemmel bir değer sunar. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.