Keystone logo

90 Yüksek Lisans programlar içinde İnovasyon ve Girişimcilik 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Girişimcilik
  • İnovasyon ve Girişimcilik
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (90)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde İnovasyon ve Girişimcilik

Bu taze bir iş veya proje devreye alma becerileri özel bir dizi alır. Herkes yetenek ya da bilinmeyen keşfetmek için cesaret vardır. Yenilik ve Girişimcilik Master olanlar bilgilerle donatılmış ve eğitim firmaları fırsatlarını fikirler geliştirmek ve yeni pazarlara ulaşmak gerekir.

&nbsp

Yenilik ve Girişimcilik Master nedir? Bu lisans düzeyinde ötesinde yetenekli profesyoneller becerilerini geliştiren bir ileri derecede. Ayrıca risk almak ve yeni fikirler keşfetmek isteyen liderler yaratmaya odaklanmıştır. Kurs genellikle örgütsel yapılar, finans, ekonomi ve hukuk gibi temel iş konuları gözden oluşur. Gelişmiş konular gelişen iş planları, proje yönetimi, araştırma, ürün geliştirme ve stratejik pazarlama ile anlaşma. Öğrenciler belirli bir endüstri veya teknoloji odaklanmak için seçebilirsiniz.

&nbsp

Mezunları olarak, öğrencilerin yeni fikirler değerlendirmek ve daha da geliştirilmesi için en karlı seçmek için hazırız. Bu programlar planları oluşturmak ve tamamlama yoluyla projeleri görünce çabalarını odaklanarak mezunlarının iletişim ve muhakeme yeteneklerini geliştirmek. Başarılı yenilik için adımlar öğrenilir ve öğrencilerin yeni iş fikirleri, zanaat satmak ve başlatmak mümkün. Öğrenciler finansman kazanmak ve düzenleyici süreçlerin tuzaklar ile manevra için biliyorum.

&nbsp

İnovasyon ve Girişimcilik programı Master maliyeti üniversite bağlı olarak değişir. İlgilenen kişiler ücretleri ve ders hakkında ayrıntılı bilgi için kendi seçtikleri kurumlarının kabul departmanları başvurmalısınız. Çoğu program çalışmanın en az iki tam yıl gerektirir. Yaşam giderleri ve malzeme maliyetleri de önceden planlanmalıdır.

&nbsp

Kendi programının tamamlanmasının ardından, mezunlar, proje yöneticileri ve araştırmacı olarak iş gücü girmek için hazırız. Birçok teknolojik firma yeni yazılım ve donanım araçları gelişimini rehberlik ile iş bulmak. Diğerleri bağımsız çalışmayı tercih ve başlangıç ​​ve kendi şirketlerini yönetme yeteneğine sahiptir. Bazı analistler ve danışman olarak ödüllendirici iş bulmak.

&nbsp

Bir programa karar vermeden önce mümkün olduğunca çok sayıda seçenek dikkate almak önemlidir. Uluslararası öğrenciler ve çalışan profesyoneller için, çevrimiçi üniversiteler yaşam tarzı sınırlamalar dahilinde kaliteli bir eğitim sunuyoruz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.