Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 208 Yüksek Lisans Dereceleri içinde İnsan Kaynakları Yönetimi 2023/2024

208 Yüksek Lisans programlar içinde İnsan Kaynakları Yönetimi 2023/2024

genel bakış

Yüksek lisans derecesi, ilgili lisans derecesi dersinde elde edilen becerileri geliştiren, küresel olarak tanınmış bir akademik başarıdır. Yüksek lisans programlarına kabul edilen öğrenciler genel olarak, tarih, beşeri bilimler, İngilizce, temel matematik, felsefe, güzel sanatlar, teoloji ve sosyal bilimler gibi bir dizi disiplin üzerinde yüksek eğitim kursunu tamamlamışlardır.

İnsan Kaynakları Yönetiminde Yüksek Lisans Nedir? Bu titiz programın tamamlanması genelde bir ila iki yıl alır ve öğrencilere, dünya genelindeki şirketler için son derece istenen çok çeşitli insan kaynakları ile ilgili yetkinliklerini öğretir. Dünya ticaret ortamına genel bir bakış sunmanın yanı sıra, bu kapsamlı eğitim, öğrencilere personel tekniklerini ve düşüncelerini, etkili bir lider olma yolunda çeşitli yöntemleri, önemli iş gücü ile ilgili kararları nasıl bulacaklarını ve şirketlerin insan kaynakları ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağını öğretir. bugünün modern iş dünyasında onu yapmaya çalışıyorum.

Başarılı bir şekilde İnsan Kaynakları Yönetimi programında Yüksek Lisans tamamlayan öğrenciler, rekabetçi global şirketlerin çok geniş bir yelpazesinde çalışmak üzere hazırlanır ve daha az eğitimli kariyer rakiplerinden daha yüksek maaşlar talep edebilir.

İnsan Kaynakları Yönetiminde Yüksek Lisans almanın maliyeti okuldan okula ve coğrafi bölgeye büyük ölüde değişir, bu nedenle ilgilenen öğrencilerin ilgili okul bilgisine ilişkin her bir okula başvurmaları önerilir.

İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans programının başarılı mezunları çok çeşitli ücret ödeyen pozisyonlar için hazırlanmıştır. Birçoğu, insan kaynakları danışmanları, yöneticileri, uzmanları ve iş analistleri olarak çalışmayı sürdürürken diğerleri iş ilişkileri veya performans yönetimi uzmanları, personel uzmanları veya yetenek edinme uzmanları ve yöneticileri olarak çalışmayı sürdürür.

İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisansları, daha fazla bilgi almak istiyorsanız, Masterstudies'in kapsamlı veri tabanını kullanarak, tüm dünyada mevcut olan eğitim olanaklarını keşfedebilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yönetim çalışmaları
  • İnsan Kaynakları
  • İnsan Kaynakları Yönetimi
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (208)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı