Keystone logo

21 Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Teoloji İslam Araştırmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Beşeri Bilimler
  • Teoloji
  • İslam Araştırmaları
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (21)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Teoloji İslam Araştırmaları

Bir master öğrencileri kendi çalışma alanında bilgi ve becerilerini artırarak devam bir lisans derecesidir. Genellikle, bir lisans ilk Kazanılan olmalıdır. Bu derece bir kariyer ya da daha fazla ileri çalışmalar doğrudan yol açabilir.

İslam Araştırmaları alanında yüksek lisans nedir? Bu programda, öğrenciler tarihsel ve çağdaş bakış açıları Müslümanlar ve İslam ile ilgili konularda bir dizi de derinlemesine bir göz atın. Her program değişir, ama tabii ki konular ibadet eylemlerine Tüzel metinleri içerebilir; siyasi hukuk çağdaş konular; ilke ve ekonomik ve sosyal adalet uygulaması; Çağdaş İslami finans; Arapça metin okuma; ve suç ve İslami hukuk içinde ceza felsefesi. Birçok program nihai tez veya araştırma projesi gerektirir.

Bir master derecesini elde bir iş ararken mezunu bir rekabet avantajı sağlayan, faydalıdır.Incelenmesi İslam aynı zamanda öğrencilere kültürler, dini bakış açıları ve onlar etkileşim ve birlikte çalışma olacak kiminle insanların büyük bir anlayış verir.

Bu derecesini elde ile ilgili finansman ihtiyacı bir yerden diğerine değişecektir. Çalışmanın bu yolda ilgilenen öğrenciler öğrenim ve ücretler ne olacağını öğrenmek için doğrudan okullara başvurmalısınız.

İslam Araştırmaları bir Master bireyler seçebilirsiniz kariyer bir çeşitlilik var. Diğerleri bir perde arkası ortamı var Bazı İslam dünyası ile doğrudan katılımını içerir. İş başlıkları kamu hizmeti hızlı flama, politikacı asistanı, hükümetin sosyal araştırma memuru, halkla ilişkiler danışmanı, sosyal araştırmacı ve halkla ilişkiler hesap yöneticileri içerebilir.Senin derecesi yararlı olabilir hangi diğer kariyer fırsatları, insan kaynakları memuru, diplomatik hizmetler operasyonel subay, pazar araştırmacı ve gazete gazeteci bulunmaktadır.

Bizim veritabanı kullanarak bugün doğru okulu bulun. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.