Keystone logo

17 Yüksek Lisans programlar içinde Yönetim Çalışmaları İnsan Kaynakları İstihdam İlişkileri 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yönetim çalışmaları
  • İnsan Kaynakları
  • İstihdam İlişkileri
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (17)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Yönetim Çalışmaları İnsan Kaynakları İstihdam İlişkileri

Bir yüksek lisans öğrencisi, genellikle yazılı bir tez ya da proje sunumu da dahil olmak üzere, belirli modüller ve gereksinimleri tamamlandıktan sonra elde edilir. Bu programlar bir lisans programından doğrudan gelen öğrencilere karşı ya da istihdam olanaklarını geliştirmek isteyen profesyonellere yönelik olabilir.

&nbsp

Genel ustaların programlarının bir anlayış ile, bir "İstihdam İlişkileri Master nedir?", Sorabilir Bu programlar, genellikle insan kaynakları yönetimi, endüstriyel ilişkiler, çalışanların gelişimi, çalışan fayda planları, emek ve geliştirilmesi gibi konuları kapsar iş hukuku, personel ve eğitim, toplu pazarlık becerileri ve sosyal etkileşimlerin teknik inceleme. Bu konular, oluşturma ve uygulama ile ilgili beceri çeşitli eşlik ediyor.

&nbsp

Programlar Öğrenciler zaten başarıyla sektöründe uzman haline gelmiş bu becerileri ve öğretim uygulayan bireyler ile çalışmak için bir fırsat olarak birçok avantajlarından yararlanabilirsiniz. Mezun öğrenciler de istihdam yüksek düzeyde hazırlanır. Onlar sorunları çözmek ve çözümleri oluşturmak için profesyonel entegrasyon ve yeteneği ile vurgulu mevcut ve gelecekteki işgücü piyasası politikaları, bir farkındalık süreçleri için gerekli becerilere sahip.

&nbsp

Bu programa katılan maliyeti okul bulunduğu gibi pek çok şey, etkilenmiş olabilir. Bu kurumlar tüm dünyada bulunan gibi, ilgi birey belirli bilgi için doğrudan okulla irtibata gerekmektedir.

&nbsp

Mezuniyetinin ardından, programı tamamlayan kişiler genellikle böyle bir insan kaynakları müdürü, insan kaynakları müdürü, tazminat ve faydaları yöneticisi, sözleşme müzakereciler, ve iş ilişkileri yöneticileri gibi işlere doğrudan hareket edebiliyoruz. Diğer kariyer sorumlulukları, işyeri çeşitlilik ya da uluslararası istihdam ilişkilerinin yönetimini içerebilir. Bu gelişmiş derecesi ile, mezunlar yerel firmalar ile veya uluslararası şirketlerle pozisyonları bulmak.

&nbsp

Eğer İstihdam İlişkileri programında Master katılan ilgilenen varsa, bizim program listesinde kurşun biçimlerinden biri veya daha fazlası doldurunuz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.