Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 Yüksek Lisans Dereceleri içinde İtalyan Edebiyatı 2023/2024

2 Yüksek Lisans programlar içinde İtalyan Edebiyatı 2023/2024

genel bakış

Bir ana 'ın derecesi genellikle bir ila üç yıl içinde kazanılır gelişmiş bir derecesidir. Çalışmanın bu kursu tamamlayan odak özel bir alanda yetkinliğini kanıtlamıştır. Bu derece kolej ve üniversitelerin çeşitli sunulmaktadır.

İtalyan Edebiyatı alanında yüksek lisans nedir? Bu programda, öğrenciler İtalya ile ilişkili edebiyat, tarih ve kültürünü öğreneceksiniz. Çoğu öğrenci İtalyanca dil bir çalışma bilgisine sahip bu program girecek ve okuma ve dili konuşma, anlama öğrenimlerine devam edecek. Dersler üniversite ve öğrencinin kariyer bağlı uzman olacak, ama kelime bilgisi, tarih, iş ya da kültürel çalışmalar gibi konular içerebilir.

İtalyan Edebiyatı Master kazanç ise öğrenilen çalışma, iletişim ve kişiler arası becerilerin birçok işveren tarafından çok tercih edilir.Bir yüksek lisans birçok orta düzey ve ileri istihdam pozisyonları için bireysel kazanç girişi yardımcı olabilir.

İtalyan Edebiyatı Master maliyeti birçok faktöre bağlı olarak değişecektir. darbe fiyatı öğrenci programını tamamlamak için gereken ve olsun veya olmasın öğrencinin kurum tarafından sunulan geri ödeme programlarına katılmaktadır ne kadar, derecesi, okul bulunduğunu ülkeyi sunan kurumun türü bazı değişkenler.

Çalışmaların odak noktası bir öğrenci İtalyan Edebiyatı Master ile hazırlanacak kariyer ne tür belirleyecektir. Bazı odak alanları iş, eğitim, dilbilim veya halkla ilişkiler içerebilir. dil ve kültür bilgisine güveniyor İşler belirgin olacaktır. çevirmen, tercüman, eğitimci ya da uluslararası işadamı ya da kadın gibi Pozisyonlar bu derecesi ile erişilebilir olabilir. Bu pozisyonların çoğu uluslararası seyahat için seçeneğine sahip olacak.

Bir master derecesi için başvuran bir kaç basit adımda online olarak yapılabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Beşeri Bilimler
  • Edebiyat
  • İtalyan Edebiyatı
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (2)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

İlgili çalışma alanları