Keystone logo

21 Yüksek Lisans programlar içinde Yönetim çalışmaları Yöneticilik Programları 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yönetim çalışmaları
  • Yöneticilik Programları
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (21)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Yönetim çalışmaları Yöneticilik Programları

Yetkili yöneticiler her yerde ihtiyaç vardır, ve mümkün olan en iyi lider olmak amacıyla genellikle ilk teori kendinizi yere akıllıca olacaktır. Bir yönetici programı bir yüksek lisans alma, örneğin bir Executive MBA (EMBA), böyle bir olasılık. Yöneticileri ve liderlik konumu ile herkes sık sık gelir ve / veya konumunu geliştirmek için bir yönetim programı kayıt. Birçok yönetici programları part-time iş bırakmadan bir derece almanın bir imkanı sunuyoruz sunulmaktadır.

Bir yönetim programı aldıktan sonra, herhangi bir iş bağlamında büyük liderlik pozisyonlarına için hazırlanmış olacak. , Böyle bir derecesi ile avantajı, bir liderlik anlayışı kazanmak isteyen herhangi bir üniversite mezunu için ilgili olmasıdır. Bir kimyager, avukat veya mühendis olabilir ve bu derece hala iş hattı için de geçerli olacak. Yani bir yönetici yüksek lisans derecesi ile rahat bir alanda öncülük etmek arzusu ile herkes için önemli bir kariyer artırmak daha az bir şey değildir.

Executive MBA (EMBA) ve Yönetim Executive MS Str Yönetim Yüksek Lisans Programı: Biz çok geniş bir seçim yelpazesi sunan çeşitli idari derece yönetici programları adanmış bu sayfada bir araya getirdik ategic İnsan Kaynakları Yönetimi ve Hospitality İdaresi İcra MS. Artık arama başlatın ve ihtiyaçlarınıza en uygun yönetim programı bulmak!