Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 9 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Japonca 2024

9 Yüksek Lisans programlar içinde Japonca 2024

genel bakış

Zaten lisans derecesini tamamlayan ve akademik bir alanda daha fazla çalışmaya ya da belirli bir mesleğe devam etmek için daha yüksek mesleki niteliklere sahip olmak isteyenlere, bir yüksek lisans bu imkânları sunar. Mezuniyet sonrası çalışmalara giriş noktasıdır.

Japonca'da Master Nedir? Bu derece, öğrencileri araştırma ve eğitim kaynaklarına erişimle birlikte Japonca'da ileri düzeyde eğitim almaya davet etmektedir. Kurs, Japonca dil metinlerini ve klasik Japonca okumayı ve çevirmeyi içerebilir. Odak noktası tipik olarak edebiyat, felsefe ve tarih gibi dil ve kültürün ilerlemesini anlamaya odaklıdır. Programlar, sözlü ve yazılı Japon iletişimini, dili öğretme yöntemlerini, iki dilli, fonetik ve eğitimciler için planlama ve politikayı da kapsayabilir.

Öğrenciler öncelikle Japon dili üzerine yüksek lisans eğitimi alıp öncelikle Japon dili hakimiyetlerini geliştirir ve çalışmalarını Japon kültürü haline getirirler. Sözlü ve yazılı iletişim becerilerini keskinleştirebilir, etkili öğretim yöntemlerini öğrenebilir ve araştırma yeteneklerini geliştirirler.

Japonca'da Master öğreniminin maliyeti, programın uzunluğuna, eğitim kurumu ve menşe ülkesine bağlı olarak değişir. Bu alandaki derece, kazanmak için iki dört yıl sürebilir.

Japonca programlarında Yüksek Lisans mezunları, Japon dili, kültürü ve toplumunda uzman olabilirler. Çoğu zaman, çeşitli seviyelerde Japoncayı öğretmek için nitelikli ve eğitilirler. Yüksek lisans programını tamamladıktan sonra bir sonraki adım olan doktora çalışmaları ile öğretim üyeleri ve araştırmacılar olarak akademik kariyer en olası seçenektir. Diğer iş olanakları arasında, yurtdışındaki üniversitelerin yurtdışında eğitim programları veya Japonca bölümleri için yüksek danışmanlık ve Japonca akıcılığının gerekli olduğu şirketlerde şirkette pozisyonlar da vardır.

Zamanlama ihtiyaçlarınızı karşılamak için dünya çapında tam zamanlı ve yarı zamanlı seçeneklerle çevrimiçi ve kişiye özel kampüs programları mevcuttur. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Diller
 • Japonca
Çalışma alanları
 • Diller (9)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı