Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 4 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Küresel Enerji 2024

4 Yüksek Lisans programlar içinde Küresel Enerji 2024

genel bakış

Bir yüksek lisans öğrencisi seçtikleri alanda derin bir anlayış kazanıyor, birkaç yıl için belirli bir konuyu okumuş bir göstergesidir. Genellikle, çalışmanın bu kurslar daha önce bir lisans derecesini tamamlamış olanlara açıktır. Bir yüksek lisans farklı alanlarda bir dizi takip edilebilir.

Sadece Global Enerji alanında yüksek lisans nedir? Bu derece, genellikle öğrencilerin uluslararası bir bakış açısıyla enerji kaynakları, çatışmaların, politikalar ve kalkınma ile ilgili tüm öğrenmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Dersler, enerji yönetim, enerji ve ekonomi, siyasal sistem ve enerji, sınır ötesi enerji sorunları ve enerji üretimi türleri gibi konuları kapsayabilir. Programa bağlı olarak, öğrencilerin geniş coğrafi alanları kapsayabilir veya Avrupa Birliği gibi belirli bölgelere, sıkıca odaklanmak.

Bu derece birini tamamlayan öğrencilere pek çok faydaları vardır.Bir önemli kimse iş ararken master derecesine sahip öğrencilere yardımcı olabilir. Başka büyük yararı öğrenciler genellikle gelecekteki kariyer kullanışlı gelebilir derin bir bilgi tabanı kazanmak olduğunu.

Küresel Enerji Master maliyeti kurumdan kuruma değişir. Bu derece birini takip ilgilenenler kayıt için taahhütte bulunmadan önce kendi mali araştırma yapmak emin olmalısınız.

Birçok farklı kariyer küresel enerji bir derece ile takip edilebilir. Öğrenciler uluslararası ölçekte enerji çözümleri bulmak için çalışan politikacılar ya da politika haline tercih edebilir. Başka bir seçenek çokuluslu enerji şirketlerinin ya da sivil toplum kuruluşları ile çalışmak takip etmektir. Bazı mezunlar küresel enerji hakkında diğer öğrencileri yetiştirmek amacıyla profesör veya öğretmen olmayı seçin.

Eğer yardımcı olabilir Global Enerji, okulların ve programların veritabanında Master kazanmak istiyorum düşünüyorsanız size ihtiyacınız olanı bulmak.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Enerji Bilimi
  • Enerji
  • Küresel Enerji
Çalışma alanları
  • Enerji Bilimi (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı