Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Çevrebilim
 • Kıyı Çalışmaları
 • Kıyı ve Deniz Yönetimi
Çalışma alanları
 • Çevrebilim (29)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

29 Yüksek Lisans programlar içinde Kıyı ve Deniz Yönetimi 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Kıyı ve Deniz Yönetimi

  Bir yüksek lisans, bir lisans diploması öğrencilerin eğitim furthers. Kıyı ve Deniz Yönetimi Bir Usta sürdürülebilirlik, doğal kaynakların ve yönetim derinlemesine çalışma sunuyor.

  Sen, Kıyı ve Deniz Yönetimi Master nedir soran olabilir? Bu kaynak yönetimi alanında disiplinlerarası, uluslararası derecesidir. Çoğu program sosyoloji, ekonomi, ekoloji ve iş çalışmaların yöntemleri ve fikirleri vurgulamak. Mezunlar, deniz ve sahil değerli ve çeşitli kaynakların bilgisine sahip bugünkü durumunu anlamak ve deniz kaynaklarının sürdürülebilirliğini teşvik etmek uzmanlık ve araçlara sahip.

  Kıyı ve Deniz İşletmeciliği onların Master kazanmak isteyenler için birden çok yarar vardır. derecesi mezunları dünyanın birçok farklı alanda çalışma fırsatı verir, ve bazı önemli değişiklikler yapmak mümkün.Onların çalışma ortamını iyileştirmek ve bunu gelecek nesiller için daha iyi bir yer yapmak için yardımcı olur ve onların yönetim becerileri hayatın birçok alanında yararlıdır.

  Kıyı ve deniz yönetimi için tüm dünyada uluslararası programlar vardır. Maliyetler program okul ve süresine bağlı olarak biraz değişebilir. Birden üniversiteleri araştırma ve doğrudan onlardan mali yükümlülükler ne olacağını öğrenmek.

  Kıyı ve deniz yönetiminde bir master alanlarında çeşitli üst düzey kariyer için mezunları hazırlar. Bu arabuluculuk ve yönetim rolleri danışmanlık ve toprak kıyı ve deniz alanında yeni araçların uygulanması, bilimsel ve teknik alanlardaki istihdam vardır. Mezunlar ayrıca okyanus enerjisi, çevre restorasyonu, yönetim, deniz kaynaklarının, mekansal planlama, tarama ve petrol pozisyonları danışmanlık için hazırlanmıştır.

  Bu sizin ihtiyaçlarınız için mükemmel bir kıyı ve deniz yönetimi programı bakmak için bizim veritabanı kullanımı kolaydır. Hemen eğitim ile başladı ve alın, bugün seyir başlar. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.