Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 36 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Kalite Yönetimi 2024

36 Yüksek Lisans programlar içinde Kalite Yönetimi 2024

genel bakış

Bir yüksek lisans böylece onların seçtikleri konu hakkında bilgi ve özgün düşünme yüksek düzeyde gösteren bir çalışma belirli bir alanda ileri kurs belli bir seviyede bitirmek öğrencilere üniversiteler tarafından verilen prestijli bir belgedir.

Kalite Yönetimi Master nedir? Kalite yönetim çalışanları bir kuruluşun hizmet ya da ürün tüketiciye hitap edecek bir tutarlılık standardını tutar sağlamak süreçleri uygulamak. Çalışmanın bu alan, hem küçük hem de büyük ölçeklerde yönetim ve girişimcilik esasları öğrencilere instills ders gerektirir. Teknoloji sürekli gelişen bir Gittikçe küreselleşen ekonomide, sınıflar ürün iyileştirme maksimize etmek son cihazlar ve süreçleri uygulamak yollarını öğretmek için sabırsızlanıyoruz.

Bir öğrenci kalite yönetimi master derecesi kazanır, o ya da o hemen hemen her organizasyon için son derece değerli bir potansiyel varlık haline gelir.Bir şirket büyük bir hedef kitleye ulaşmak istiyorsa, o kalite yönetimi uzmanları emin tüketicilerin ihtiyaçlarının karşılanmasını yapmak gerekiyor.

Kalite yönetimi alanında nispeten genç olduğu için, bir akademik program takip maliyeti önemli ölçüde değişebilir. Araştırma kampüs siteleri ihtiyacınız olan bilgileri almak için kabul işçilerle iletişim ve.

Kalite yönetimi son gelişine rağmen, konuyla ilgili yüksek lisans derecesi olan uzmanlar için talep yüksek. Herhangi bir şirket, küçük veya büyük, özel sektörde, süreçleri denetim şikayetleri incelemek ve etkili sistemleri sağlamak için kaliteli yöneticileri ihtiyacı var. Kalite yönetimi konusunda çok bilgili insanlar ürünler ve hizmetler piyasasında olumlu üne sahip olduğundan emin olun. Organizasyon taşıma veya oyuncak çalışır olsun, yeteneği ile uzmanları yönetmek ve korumak için standartlar yaşam için çok önemlidir.

O internet üzerinden veya bizzat olsun, kalite yönetimi konusunda master diploması için müreffeh bir zamandır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Yönetim çalışmaları
 • Kalite Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (36)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı